3D Gözlük

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caves
    caves's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    s.a Arkadaşlar 3boyutlu gozluklerden almak istiyorum izmir icinde nerde bulabilirim . bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim birde fiyatları ozellikleri nelerdir.

www.tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caldii10
    caldii10's avatar
    Erkek

ntv msnbc   dergisini takip et.   nerdeyse her hafta veriyor. çünkü cnbcE  kanalında 3d filmler oluyor. onun için tek o dergi veriyor.

Alacakaranlığı hiç sevmem, ya gündüz olmalı ya gece ; kurşun değidiğin ya derinden vurmalı ya namluda kalmalı ; Dost dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı...!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

benim konumda vardı arama yapsan görürdün 

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=89450

yapılışını bi arkadaş anlatmış 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BoLeRo
    BoLeRo's avatar
    Erkek
    ya bnde 3d gözlük varda bi numarası yok gibi çözemdim ki

kimisi sahilde uzanmanın hayalini kurar, kimisi sahilde uzanır hayal kurar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Ben yazmıştım yine yazayım

3D Gözlük Yapımı

3D%20Gözlük%20YapımıEvde yapacak hiç bir şey olmadığı zaman, sırf vakit geçirme amaçlı, hiç bir işe yaramayacağını bildiğimiz birtakım şeylerle uğraşırız. İşimiz bittiği zaman ortaya çıkan şaheserimizi genellikle, bir kenara atarız. Bu da onlardan biri.

3D%20Gözlük%20YapımıŞaheserimizin adı: 3 Boyutlu Gözlük.

Yapımı oldukça basit. Gerekli olan sadece bir gözlük çerçevesi, kırmızı ve mavi renklerde birer saydam kağıt, bir de makas.

Malzemeler:

Gözlük%20çerçevesiKırmızı%20ve%20mavi%20saydam%20kağıt%3cakas

3D%20Gözlük%20YapımıEğer mavi renkli bulamazsanız, yeşil de olur. Ama kırmızı olmazsa olmaz. Renkli sakız ambalajları da olur aslında fakat üzerlerindeki yazılar görüş alanımızı etkileyebilir. Saydam kağıtlarımızı gözlük camı şeklinde kestikten sonra, sağ gözün üzerine kırmızı, sol gözün üzerine mavi ya da yeşil parçayı yapıştırıyoruz. Bu kadar basit, artık gözlüğümüz hazır.

Şimdi bununla televizyondaki üç boyutlu programları izleyebilir veya internet üzerinde yer alan 3D galerilere göz atabilir( 1 , 2 , 3 ), istersek oyun bile oynayabiliriz. Ufak bir tavsiye, sakın bununla “Hakikaten 3 Boyutlu Quake” oynamaya kalkmayın, çok başağrısı yapıyor.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ali_rock
    ali_rock's avatar
    Erkek

BoLeRo bunu yazdı:
    -----------------------------
    ya bnde 3d gözlük varda bi numarası yok gibi çözemdim ki

Vallahi bende anlamadım, sinama gibi birşey vardı orada vermişlerdi bakıyodukda ben 3d görmek yerine saçma sapan renke şeyler görüyodum:| 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordVader
    LordVader's avatar
    Erkek
    Online alabilirsen nVidia'nin 3D Vision Kit'inden al derim birde ona uyumlu bi monutor, ekran karti, isletim sistemi aldin mi bayagi guzel oluyomus diyolar. Gerci hali hazirda GTX290 serisi dahil bunu desteklemiyo diye biliyorum. Sadece nvidia'nin 3D gozlugude yetebilir bazi filmlere. 200$ civariydi galiba.

I find your lack of faith disturbing.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nihat
    nihat's avatar
    Erkek
    zaten 3 boyutlu olmayan gözlük mü var canım :P
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caves
    caves's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

T01G4 bunu yazdı:

Ben yazmıştım yine yazayım

3D Gözlük Yapımı

3D%20Gözlük%20YapımıEvde yapacak hiç bir şey olmadığı zaman, sırf vakit geçirme amaçlı, hiç bir işe yaramayacağını bildiğimiz birtakım şeylerle uğraşırız. İşimiz bittiği zaman ortaya çıkan şaheserimizi genellikle, bir kenara atarız. Bu da onlardan biri.

3D%20Gözlük%20YapımıŞaheserimizin adı: 3 Boyutlu Gözlük.

Yapımı oldukça basit. Gerekli olan sadece bir gözlük çerçevesi, kırmızı ve mavi renklerde birer saydam kağıt, bir de makas.

Malzemeler:

Gözlük%20çerçevesiKırmızı%20ve%20mavi%20saydam%20kağıt%3c3cakas

3D%20Gözlük%20YapımıEğer mavi renkli bulamazsanız, yeşil de olur. Ama kırmızı olmazsa olmaz. Renkli sakız ambalajları da olur aslında fakat üzerlerindeki yazılar görüş alanımızı etkileyebilir. Saydam kağıtlarımızı gözlük camı şeklinde kestikten sonra, sağ gözün üzerine kırmızı, sol gözün üzerine mavi ya da yeşil parçayı yapıştırıyoruz. Bu kadar basit, artık gözlüğümüz hazır.

Şimdi bununla televizyondaki üç boyutlu programları izleyebilir veya internet üzerinde yer alan 3D galerilere göz atabilir( 1 , 2 , 3 ), istersek oyun bile oynayabiliriz. Ufak bir tavsiye, sakın bununla “Hakikaten 3 Boyutlu Quake” oynamaya kalkmayın, çok başağrısı yapıyor.

cok yorar bu beni parasını verip almak daha iyi :)

www.tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    İyide ben anlamadım Mavi ile Kırmızı Muşamba Nasıl 3 boyutlu Görmemizi Sağlıyorki, Bunu Adam Akıllı Açıklayabilecek biri yokmu, Hem Renklendirilmiş Görüntünün neresi Zevkli anlamadım...

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caves
    caves's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    3 boyutlu oyunları nasıl temin ederiz pc icin? bilgisi olan varsa upload edebilirmi Tesekurler

www.tahribat.com
Toplam Hit: 9443 Toplam Mesaj: 11