3D Printer

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

3d yazıcılarla ilgilenen arkadaslar var mı acaba varsa birkaç sorum var ve alan satan kullanan arkadasların görüşlerini almak istiyorum. bi iş düşüncesiyle 3 veya 4 adet almayı düşünüyoruz en acilinden. yardımcı olabilecek bilgilendrecek arkadaslar varsa cok güzel olur bizim için.

Evrim içi mürit..laugh is live..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akenaton
    akenaton's avatar
    Erkek

proje konum hocam bildiğimiz bişeyse yardımcı olayım..

biz sarımsak tarlasından vazgeçmeyiz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

En ucuz 3d yazıcının fiyatı nedir.Yapmaya kalksak,en ucuz kaça gelir?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek
    csabanci bunu yazdı

3d yazıcılarla ilgilenen arkadaslar var mı acaba varsa birkaç sorum var ve alan satan kullanan arkadasların görüşlerini almak istiyorum. bi iş düşüncesiyle 3 veya 4 adet almayı düşünüyoruz en acilinden. yardımcı olabilecek bilgilendrecek arkadaslar varsa cok güzel olur bizim için.

Soruları sorsan bilenler cevaplasa

arbeit macht frei
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek

En ucuzundan alırsın da yapacağın işin kalitesi çok önemli, 2 bin liraya bile var hocam 3d yazıcı ama yüzey kalitesi falan berbat. Ben objet ve da vinci marka ürünleri kullandım, objet harika ama o araba fiyatında. Davinci ise 4 5 bin lira bişeydi, ama baktığın zaman da vinci benim çıkaracağım ürünlerin kalitesini karşılamıyordu. Bi firmayla görüşürsen sana şöyle ucuz böyle kampanyamız var falan derler yeme bunları, araştır hocam dediğim gibi istediğin hassasiyet yüzey kalitesi ve kartuş fiyatı çok önemli. Bu arada davinci tel kartuşluydu objet ise sıvı. Sıvıyı özel bi ışıkla dondurarak ürün yapıyordu. 

"Dünyanın bütün kötülüklerine baş kaldır. Bazen senin iyiliğin başkasının kötülüğüne de olabilir. Kendi iyiliğine de baş kaldır..." Y.Kemal
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek
    1234567B bunu yazdı
    csabanci bunu yazdı

Soruları sorsan bilenler cevaplasa

Soru sormasına sorulur dostum da daha alım aşamasındayım yani önce fiyata bakılır diye düşündüm netten arastırdığım kadarıyla her marka model kendine özgü yani birinde yaptığını diğerinde yapamıyosun gibi geldi. yani ne almalıyım yani burda en basta sorduğum sey kullanan bilen kişiler var mı? memnunlar mı almaya değiyomu yoksa alternatif farklı bi secenek varmı bilgim 0 olunca sorcak bişeyde bulamıyorm. sadece solid autocad inventör gibi programlara hakimim sadece bu netten arastırdım bunlarya yaptığım tasarımları ara yüz vasıtayıla yazdırabileceğimi öğrendim. sonra birde tr de firmalar var aradığımda sorulaca cvp bulmak yerine direk satalım olayına girdiler benim görüştüğüm firmalar. o yüzden 0 dan bile geriye gittim diyebilirim. bu cihazlar hakkında bilgi ve görüşlerine iletebilecek arkadaslara minnettar kalıcam

Evrim içi mürit..laugh is live..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kukunku
    kukunku's avatar
    Erkek

Karaköyde 1100-1200 tl DIY (do it yourself) mendel i3 modelleri var. Yurt dışından getirebilirim diyenler için 350 dolar civarında onlarca farklı model bulursunuz.

İş için alıcam diyen mürid, işin türüne göre alman gereken yazıcı değişir.

Toplam Hit: 744 Toplam Mesaj: 7
3d yazıcı print 3dprint 3dyazıcı