3D Zemin Kaplama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

merhaba tarikat, bi arkadaşım bu işe gireceğim diyor (tamirat vs anlamaz, ticaretten anlar), zor mudur kolay mıdır? para kazandırır mı? iş potansiyeli nedir? aramızda yapan ya da bilgisi olan var mı? kimyasal malzemeleri ithal etmek için gerekli gümrük şartları nelerdir?

elindeki sermayeyi bu oramda buna yatırmak istiyor, şu anki sektörde durumları çok kötü çıkış yolu arıyor bu tarz saldırıyor. 

olay şu 

https://www.google.com.tr/search?q=3d+flooring&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjT37CJ0K3PAhWLvhQKHQCZCPIQsAQIHA&biw=1093&bih=510

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

Hacı pek bir olayı yok baskı alıp üzerine epoksi kaplama yapıyorsun olay bundan ibaret

işçiliği biraz hassas çalışma gerektirir.

https://www.youtube.com/watch?v=UzVKsLEMino

not: inş müh spor

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    Pisibaliqi bunu yazdı

Hacı pek bir olayı yok baskı alıp üzerine epoksi kaplama yapıyorsun olay bundan ibaret

işçiliği biraz hassas çalışma gerektirir.

https://www.youtube.com/watch?v=UzVKsLEMino

not: inş müh spor

zor bişeye benzemiyor, gırla vardır o zaman bundan.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adsizcengaver
    adsizcengaver's avatar
    Erkek

Hocam merhaba. Zamanında www.3dsirius.com sitesini ben tasarlamıştım. Bu sitenin sahibi aynı zamanda ev arkadaşımdı geçen yıl. Yukarıda arkadaşın belirttiği gibi uygulama yapılacak alana ölçüsüyle resim baskısı alınır ve baskı tabana yapıştırılır. Ardından üzeri şeffaf epoksi ile kaplanır. Lakin bu işin zorlukları vardır. Bunun için az önce dediğim sitenin sık sorulan sorulan sorular kısmına gitsin. Eğer bu işe girmeyi düşünüyorsa sitedeki telefonla iletişime geçsin zira bu işi yapmak için bilmek şart. Bu sitenin sahibi gerçekten bu işi biliyordu. Ayrıca bayilik de veriyor. Kendisi eğitiyor bayilerini.

"Algısız kavramlar boş, kavramsız algılar kördür."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    adsizcengaver bunu yazdı

Hocam merhaba. Zamanında www.3dsirius.com sitesini ben tasarlamıştım. Bu sitenin sahibi aynı zamanda ev arkadaşımdı geçen yıl. Yukarıda arkadaşın belirttiği gibi uygulama yapılacak alana ölçüsüyle resim baskısı alınır ve baskı tabana yapıştırılır. Ardından üzeri şeffaf epoksi ile kaplanır. Lakin bu işin zorlukları vardır. Bunun için az önce dediğim sitenin sık sorulan sorulan sorular kısmına gitsin. Eğer bu işe girmeyi düşünüyorsa sitedeki telefonla iletişime geçsin zira bu işi yapmak için bilmek şart. Bu sitenin sahibi gerçekten bu işi biliyordu. Ayrıca bayilik de veriyor. Kendisi eğitiyor bayilerini.

hocam işi öğrendikten sonra bayiliğe gerek yok görünüyor, baktığımız kadarıyla solüsyonları her yerde satıyorlar, resimlere gelince alibabada bile var, türkiyede satan da var. biraz bakındık çok yapan var bu işi, yine de yapmak isterse yönlendiririm buraya, bi de yerinde görür

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

benim oğlan 2 gün tutmaz onu zeminde

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

benim oğlan 2 gün tutmaz onu zeminde

senin oğlan maşallah darbeli matkap gibiymiş :) sağlam olyormuş hocam, cam gibi de sert oluyormuş diyolla

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KasiRGamsi
    KasiRGamsi's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı

merhaba tarikat, bi arkadaşım bu işe gireceğim diyor (tamirat vs anlamaz, ticaretten anlar), zor mudur kolay mıdır? para kazandırır mı? iş potansiyeli nedir? aramızda yapan ya da bilgisi olan var mı? kimyasal malzemeleri ithal etmek için gerekli gümrük şartları nelerdir?

elindeki sermayeyi bu oramda buna yatırmak istiyor, şu anki sektörde durumları çok kötü çıkış yolu arıyor bu tarz saldırıyor. 

olay şu 

https://www.google.com.tr/search?q=3d+flooring&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjT37CJ0K3PAhWLvhQKHQCZCPIQsAQIHA&biw=1093&bih=510

Metre kare fiyati ne kadarmiş ki hocam... bence fiyatla doğru orantılı olabilir tutup tutmayacağı. ve metre kare başı ne kadar kazanç elde edilmesi bekleniyor

sana gelince.. ne ben sezar'ım,ne de sen brütüs'sün ne ben sana kızarım, ne de zatın zahmet edip bana küssün artık seninle biz, düşman bile değiliz"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

Hocam o iş göründüğü kadar kolay değil. Üstüne sürdüğün yanıcı bir şey sigara dahi içemezsin güneş görmeyecek vs vs. Sonrasında 3 gün kuruma süresi var. En ufak bir yanlış yamuk epoksi azlığı falan resmi mahvediyor. Resimlerin lisansı sende olmalı. Kaldıki köpek balığı uçurum gibi objelerin dışında öyle vay be dedirtecek görsel olmuyor müşteri sıkıntısı oluyor

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı

Hocam o iş göründüğü kadar kolay değil. Üstüne sürdüğün yanıcı bir şey sigara dahi içemezsin güneş görmeyecek vs vs. Sonrasında 3 gün kuruma süresi var. En ufak bir yanlış yamuk epoksi azlığı falan resmi mahvediyor. Resimlerin lisansı sende olmalı. Kaldıki köpek balığı uçurum gibi objelerin dışında öyle vay be dedirtecek görsel olmuyor müşteri sıkıntısı oluyor

Sen yetkili bir abiye benziyorsun. Var mı hocam tanıdığın, bu işi yapan? 

Elemanlara işi öğretip eşe dosta bedava uygulama yapıp tecrübe kazanılabilir bence :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı
    furkiak bunu yazdı

Sen yetkili bir abiye benziyorsun. Var mı hocam tanıdığın, bu işi yapan? 

Elemanlara işi öğretip eşe dosta bedava uygulama yapıp tecrübe kazanılabilir bence :)

var hocam gözümlede gördüm nasıl yapıldığını ustası ilede bizzat konuştum. eşe dosta bedavaya yapma işi zor metre^2 malzemesi ve işcilik zaten pahalı. kaldıki öğreneyim diye eşin dostun evini, iş yerini bok etme durumun var :D birde sen bu işi yaparken dükkan paşa paşa 3 gün yatacak boş boş. ya tatilat yaptıran yada yeni açılan bir dükkan bulman lazım bu malzemeyi satabilmek için.   aksi halde kimse 3 gün dükkanı kapatmaz. meret 1 günde kurumuyor. 

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
Toplam Hit: 1504 Toplam Mesaj: 11
3d zemin kaplama iş güç ticaret