folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder 3G İnternet Paketi Hakkında

3G İnternet Paketi Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek

Arkadaşlar mrb 1 hafta sonra iphone 4S alıcam ve Turkcell den bir paket seçmem gerekiyor 3G kullananlarınız vardır elbet kaç GB işinizi görüyor ?

Ve gün içinde 3G ile ne yaptığınızı yazarsanız sevinirim çünkü bilmiyorum dolum oranı nasıl işliyor ?

Kotayı boş yere vidyo benzeri şeylerle doldurmam işim neyse onu yapar çıkarım

ara ara sitelerde gezmek mail,facebook,twitter

32 GB almayı düşünüyorum

Dakika ve sms yazmayan paketlere ek olarak şuan kullandığım aylık sabit fatura turarım yansıyacak yani ( 35 TL ) + paket ücreti

Gerçekten karar veremedim kullanan arkadaşlardan ricam seçim konusunda yardımcı olmaları

Teşekkürler

Liste gerçekten çok kurnazca hazırlanmış sapıttım resmen hangini seçeyim

KNOWLEDGE IS POWER!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hoca manyakmısın o kadar para verip turkcellden alıyorsun iphoneyi ya

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek

KaRaKuLe bunu yazdı:
    -----------------------------

hoca manyakmısın o kadar para verip turkcellden alıyorsun iphoneyi ya

kredi kartı limitim okadar yüksek değil hocam tek çare kontratlı alayım dedim

KNOWLEDGE IS POWER!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

yardımcı olayım hocam iphone cihazı kullndığında hep internete ihtyacın olacak ben 100 mb ile başladım 250 ile devam ettim halen 250 kullnıorum ama zor dayanıor harbiden kapatıp açıorum devamlı ihtiyacım olduğunda açıyorum bütün gün tel elimde oluyor net paketi olunca o yüzden yüksek paket satın almadım ne amaçla kullncksın hocam önlkle o paketler aynen öyle D:

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bnurullah
    bnurullah's avatar
    Erkek

Kardeş valla iki tane cihazım var biri blackberry diğeri iphone ikisindede 1 gb internet var blackberry sıkıştırılmış dosya sistemi ile çalıştığından ayda o kadar kullanıyorum ama en fazla 250 mb yıyor lakin gelelim iphone 20 günde 1 gb yiyor tabi kullanımada bağlı ha sen diyorsan ben aktif kullanıyorum o zaman 4 gb al derim

Yerli Halk Kahramanı
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam keşke türkcell den almasaydın. Çok kazık. +Bildiğim kadarıyla turkcell de seçtiğin tarifeden 2 sene çıkmama şartı die bişey vardı...

Şimdi sen 2 sene boyunca bu rakamı her aya ödeyebilecekmisin ? Önemli olan o.

Ayrıca;

Ben Gold Plus kullanıyorum ayda 95 tl ödüyorum . Gold plus ta 2 GB internet paketi var. Cepten ara ara video izlememe rahmen fazla fazla yetiyor. Ancak telefonu modem olarak kullanıp internete pc den girince interneti sömürüyorum =) Eğer telefonunu modem olarak kullanmazsan 2 gb işini görür.

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

3G kullanmıyorum, EDGE ile idare ediyorum. 100MB aylık yetiyor

Kullandıklarım:

Sık: Twitter

Arada: Web

Nadiren: Skype ve Whatsapp 

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek

archair23 bunu yazdı:

yardımcı olayım hocam iphone cihazı kullndığında hep internete ihtyacın olacak ben 100 mb ile başladım 250 ile devam ettim halen 250 kullnıorum ama zor dayanıor harbiden kapatıp açıorum devamlı ihtiyacım olduğunda açıyorum bütün gün tel elimde oluyor net paketi olunca o yüzden yüksek paket satın almadım ne amaçla kullncksın hocam önlkle o paketler aynen öyle D:

4 GB almayı düşünüyorum hocam 2 felan işimi görürmü acaba diye düşünüyorum ama daha tam karar veremedim gereksiz yere kullanmayacam zaten vidyo,radyo benzeri şeyleri gereksiz yere kullanmam işim neyse onu yapar çıkarım sonuçta az bir miktar kota var

KNOWLEDGE IS POWER!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek

bnurullah bunu yazdı:

Kardeş valla iki tane cihazım var biri blackberry diğeri iphone ikisindede 1 gb internet var blackberry sıkıştırılmış dosya sistemi ile çalıştığından ayda o kadar kullanıyorum ama en fazla 250 mb yıyor lakin gelelim iphone 20 günde 1 gb yiyor tabi kullanımada bağlı ha sen diyorsan ben aktif kullanıyorum o zaman 4 gb al derim

anladım hocam 20 günde 1 gb yiyorsa 4 gb çok rahat gider ozaman :)

bilgi için saol

KNOWLEDGE IS POWER!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek

opusdei bunu yazdı:

Hocam keşke türkcell den almasaydın. Çok kazık. +Bildiğim kadarıyla turkcell de seçtiğin tarifeden 2 sene çıkmama şartı die bişey vardı...

Şimdi sen 2 sene boyunca bu rakamı her aya ödeyebilecekmisin ? Önemli olan o.

Ayrıca;

Ben Gold Plus kullanıyorum ayda 95 tl ödüyorum . Gold plus ta 2 GB internet paketi var. Cepten ara ara video izlememe rahmen fazla fazla yetiyor. Ancak telefonu modem olarak kullanıp internete pc den girince interneti sömürüyorum =) Eğer telefonunu modem olarak kullanmazsan 2 gb işini görür.

hocam başka alma seçeneğim yok şuan için mecbur kontrat ile alıcam

2 GB senin işini görüyormuş gün içinde ne sıklıkla kullanıyorsun hocam kısaca yazarmısın

KNOWLEDGE IS POWER!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek

NoktaliVirgul bunu yazdı:

3G kullanmıyorum, EDGE ile idare ediyorum. 100MB aylık yetiyor

Kullandıklarım:

Sık: Twitter

Arada: Web

Nadiren: Skype ve Whatsapp