3G Modem Kullanan Var Mı? (Tavsiye İstiyorum)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

turkcell, avea, vadafone farketmez ama bana sorun çıkarmayacak bir bağlantı lazım. 4gb'lık bir paket almak istiyorum. 3g modem kullanan varsa kullandığı operatörün artılarını ve eksilerini, nerelerde çekmediğini vs. yazabilir mi?

. . .. . ... .
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crematory
    crematory's avatar
    Erkek

dostm bizde arastiriorz ama suana kadar guzel bi yanit weremediler ve vazgecmek uzereyiz yani , guzel yani tasinabilir olmasiydi ama artik ttnetwifi servisi cikti o mevcut ama turkcell in modemleri nasi bilmiorm , yorumlari bekliylm :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yafa13
    yafa13's avatar
    Erkek

Vodafone kullanıyorum 5gblık olandan ilk 3 ay bedeva hızda iyi avea zaten çok yavaş diyorlarda turcelli kullanmadım ama vodafone al derim daha avantajlı fiyat ve hız olarak..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crematory
    crematory's avatar
    Erkek

eger ki vodafonn 1000ytl kampnysi zamannda dusunseydik alirdm walla hic dusunmedn :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayok
    Tayok's avatar
    Erkek

Hocam vodafone kullanıyorum. Dağın tepesinde son hız indiriyorum ama memleketime (ankara) da ise gündüz pek hızlı değil. Yalnız yanında daima internetinin olduğunu bilmek insana güven getiriyor. Vodafone u tavsiye ederim. Bu 3g çevrimiçi oyun oynamak için iyi değil ping ler yüksek her zaman. Ama internette gezmek için ideal diyebilirim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighNitro
    HighNitro's avatar
    Erkek

Tayok bunu yazdı:
    -----------------------------

Hocam vodafone kullanıyorum. Dağın tepesinde son hız indiriyorum ama memleketime (ankara) da ise gündüz pek hızlı değil. Yalnız yanında daima internetinin olduğunu bilmek insana güven getiriyor. Vodafone u tavsiye ederim. Bu 3g çevrimiçi oyun oynamak için iyi değil ping ler yüksek her zaman. Ama internette gezmek için ideal diyebilirim.

dağın tepesinde terminal yoğun olmadığından hızlı.. şehir merkezinde aynı anda çok kişi bağlı olduğundan yavaş =)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayok
    Tayok's avatar
    Erkek

HighNitro bunu yazdı:

Tayok bunu yazdı:

dağın tepesinde terminal yoğun olmadığından hızlı.. şehir merkezinde aynı anda çok kişi bağlı olduğundan yavaş =)

Biliyorum sonuçta bu dağın tepesinde benden başka en fazla 1-2 kişi daha bağlanıyordur. Ankara merkezde tek baz istasyonuna 100 kişi abanabiliyordur. Bu olay bütün operatörlerde yaşanır zaten zaten o yüzden marka ayrımı yapmayın modem alırken.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

hacı öncelikle bulunduğun yer(il falan filan) önemli alttaki konu yardımcı olur biraz

http://tahribat.com/Forum-3g-Teknolojisi-Testte-Avea-Turkcell-Vodafone-Hizlari-94759/

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
Toplam Hit: 1729 Toplam Mesaj: 8