4 Kutsal Kitap

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek

4 Kutsal Kitap vardır.(Kuran,İncil,Tevrat,Zebur) Ayrıca kutsal kitaplar içinde arama yapmanızı sağlayan bir eklentide mevcut.

http://rapidshare.com/files/117197146/4_Kutsal.rar

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulas
    ulas's avatar
    Erkek

bu ne kı yaaa

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Hakket bu nedir, 4 Kitabın E Kitap Halimi.?

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Image%20and%20video%20hosting%20by%20TinyPic

Kur'an Öğreniyorum

Kur'an-ı Kerim'i cani gönülden ögrenmek isteyen arkadaşlar 15 gün ile 32 gün gibi kısa sürede kur'an-ı kerimi tecvidtli olarak ögrenebilirler...   

1. Kendi Kendine Öğrenme
         Bu programla öğretmene ihiyaç duymadan, kendi kendinize tecvidli Kur'an okumasını kolayca öğrenebilirsiniz.

2. Benzer Küme Tekniği
         28 Kur'an harfini 90 şekle çıkartan, başta, ortada, sonda yazılış metodu yanlıştır. Bunun yerine Kur'an yazısının ana husûsiyetlerini dikkate alan benzer küme tekniği kullanılarak 29 harf 15 şekilde öğretilmektedir.

3. Tecvid
         Harflerin mahreçlerine ve kurallara uymak sûretiyle güzel Kur'an okumayı sağlayan ilme Tecvid denir. Programda tecvid tatbikatı dualar ve sureler üzerinde yapılmaktadır. Bu set ile daha başlangıç seviyesinde tecvidli okuyuş öğrenilmektedir. (Tecvidsiz öğretim yöntemi daha sonra öğrenilmesini güçleştirdiğinden kullanılmamıştır.)

4. Çalışma Süresi
         Tavsiye edilen çalışma süresi 32 saattir. Günde 1 saat çalışarak 32 günde Kur'an okumasını tecvidli olarak öğrenebilirsiniz. Günde 2 saat çalışarak bu süre 15 güne indirilebilir.

5. Denenmiş Bir Sistem
         30 yıllık tecrübesi ile muhterem hocamız Hüseyin Kutlu tarafından hazırlanan bu program bir yıl farklı eğitim gruplarında denendikten sonra ilk kez 1989'da basılmıştır. O zamandan beri geçen sürede on binlerce kişiye Kur'an-ı Kerim öğreterek başarısını ispatlamıştır.

İçindekiler:

kur'an ögreniyorum 22 ders
    tecvitli namaz dualları
    tecvid alıştırmalı sureler
    yasin süresi
    amme cüzünden süreler
    tecvit kitabı
     konular başlıgında:
    dersi dinle
    önce ben okuyayım sonra sen
    önce ben okuyayım sonra sen (karışık)
    önce sen oku sonra ben
    önce sen oku sonra ben (karışık)
    ben okuyayım sen bul...

http://rapidshare.com/files/237512573/oku-setup.zip

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek
    Bi program halinde içinde 4 kutsal kitap var.4 mb bişi zaten indirinde görün :D Ayrıca içinde Yaşar Nuri Öztürk,Elmalılı M.Hamdi Yazır ve Diyanet meali var.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SilenC3
    SilenC3's avatar
    Erkek
    diğer 3 kitaptan ziyade zeburu hep merak etmişimdir inandığımdan falan değil merak (: iyi oldu hocam saolasın 

Ben giderken sen dönüyodun, sen benden daha fazla şey bilirsin vs.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    faydalı paylaşım teşekkür ederim

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geniuss
    geniuss's avatar
    Erkek

SilenC3 bunu yazdı:
    -----------------------------
    diğer 3 kitaptan ziyade zeburu hep merak etmişimdir inandığımdan falan değil merak (: iyi oldu hocam saolasın 
    -----------------------------

ya bildigim kadariyla zebur eski ahitin bi parcasi yani bible denilen kitapta hepsi var zebur da var incil de tevrat ta 

Toplam Hit: 4341 Toplam Mesaj: 8