folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder 5 Bin Tl Civarında Toplama Bilgisayar Önerisi

5 Bin Tl Civarında Toplama Bilgisayar Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

Kardeşime bi bilgisayar toplamayı düşünüyoruz, 5bin tl bütçemiz var. 2. el sistemi olan yada sıfır toplama önerisi yapabilecek var mı ? 

Yeni pc toplayanlar kaça topladınız nerelerden aldınız ? 

Ryzen 5 sistemler o civarda toplanıyor galiba. Muhtemelen Ryzen 5 toplayacağım.

Uzun zamandır bilgisayar toplamadım, ne iyidir ne kötüdür bilmiyorum hiç.

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Sıfır sistemler şu aralar itopya.com veya incehesap.com üzerinde uygun oluyor. Youtuberlar ile anlaşma yapıp sistem kampanyası yapıyorlar. İlk çıkış fiyatları uygun oluyor. R5 3600, ati 5600 xt, 16gb ram, 550w psu,  b450 chipset anakart, pavyon renkli fanlı kasa, 400+ gb ssd 6000 civarı şu anda.  İşlemci ve ekran kartından kısarsan 5000 civarına denk getirebilirsin. Tabi sadece kasa bu.

Liquid tarafından 17/Tem/20 15:44 tarihinde düzenlenmiştir

İmzalamazsam ne olcak?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı

Sıfır sistemler şu aralar itopya.com veya incehesap.com üzerinde uygun oluyor. Youtuberlar ile anlaşma yapıp sistem kampanyası yapıyorlar. İlk çıkış fiyatları uygun oluyor. R5 3600, ati 5600 xt, 16gb ram, 550w psu,  b450 chipset anakart, pavyon renkli fanlı kasa, 400+ gb ssd 6000 civarı şu anda.  İşlemci ve ekran kartından kısarsan 5000 civarına denk getirebilirsin. Tabi sadece kasa bu.

Monitör klavye mouse dahil ryzen 5 toplamayı deneyeceğim bakalım bazı parçalarda 2. Ele kaçabilirim :)

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

Hocam elimde güzel ve temiz çalışır durumda iyi bir sistem mevcut fakat belirttiğin fiyatın biraz daha üstünde eğer istersen detayları yazabilirim.

DeepInside tarafından 18/Tem/20 05:55 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek
    DeepInside bunu yazdı

Hocam elimde güzel ve temiz çalışır durumda iyi bir sistem mevcut fakat belirttiğin fiyatın biraz daha üstünde eğer istersen detayları yazabilirim.

hocam pmle bildirebilir misin

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

PM attım.

DeepInside tarafından 19/Tem/20 18:03 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 1181 Toplam Mesaj: 6
pc toplama