5 Gb Lık Host'a Bir Şey Atamamak

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Selanikli
  Selanikli's avatar
  Kayıt Tarihi: 24/Eylül/2009
  Erkek

  arkadaşlar şimdi host'um var ama birşey atamıyorum bu hatayı alıyorum ne yapmam gerekiyor bu yüzden yarın açılacak olan siteyi 1-2 gün ertelemek zorunda kalacağım. Hata şu Yanıt: 552 Disk full - please upload later bu yüzden hosting aldığım şirkete başvuru yaptım başka yapmam gereken birşey varmı ?? 

 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  PLaXToR
  PLaXToR's avatar
  Kayıt Tarihi: 08/Temmuz/2003
  Erkek

  Hocam public_html boş dahi olsa, mail hesabı ya da veritabanı kullanıyorsan kullandıkları alan hosting in ortak dbsini kullanacağı için onları da bir kontrol etmeni öneririm. Yok ama devam ediyor ise benimle irtibat kur ücretsiz hosting açayım.

   

  Saygılar


  If there are two or more ways to do something, and one of those ways can result in a catastrophe, then someone will do it.
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Hermes
  abdullahazad
  abdullahazad's avatar
  Kayıt Tarihi: 21/Mayıs/2007
  Erkek

  sana ayrilan host alanini doldurmussun hoca.


  KENDİ DÜŞÜNCELERİNİZİN DÜNYANIN EN DOĞRU BİLGİSİ OLDUĞU FİKRİNİ BIRAKIN ARTIK. BURASI BİR FORUM. KARŞIT FİKRE TAHAMMÜLÜN YOKSA ÇIKIŞ YAP LİNKİ SENİ BU EZİYETTEN KURTARABİLİR. # Kimseyle hiçbir konuda yarış halinde değilim. Kimseden akıllı, kimseden güzel, kimseden iyi olma gibi bir iddiam yok. Kimse için en değilim. Daha değilim. Bu devasa iddiasızlığın bana verdiği özgürlüğün hastasıyım.
Toplam Hit: 641 Toplam Mesaj: 3
host 552 disk full - please upload later hatası