54Sakarya.Com

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    Enquinx35 bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı
    Enquinx35 bunu yazdı
    Schwarz bunu yazdı

dostum sen hastasın en yakın hastaneye git tedavi ol resimlerine falan baktım şimdi tövbe est hiç iyi görmedim içine , şeytan , cin , peri ne var ne yok doluşmuş aq tövbeler tövbesi vallahi sen hiç iyi değilsin %100000 şizofrensin ileri seviye hatta seviyesiz aq seviyen bile tespit edilemez senin.

Moruk link atta bizde bakalim resimlere

ana konudaki linke tıkla. sonra sayfadaki numaralı olan haberlerden birine tıkla, resimler içerde.

Haber resimleri var ? Onun disinda elemanin resimlerini goremedim. Gezindigin sayfanin linkini atarmsin.

sol üstte ismi yazıyor zaten face gir arat ismini görürsün tövbe haşa gece kesin 3 harfli 5 harfli basacak beni o nasıl resimler öyle 

Ignorance is bliss.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı
    Enquinx35 bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı
    Enquinx35 bunu yazdı
    Schwarz bunu yazdı

dostum sen hastasın en yakın hastaneye git tedavi ol resimlerine falan baktım şimdi tövbe est hiç iyi görmedim içine , şeytan , cin , peri ne var ne yok doluşmuş aq tövbeler tövbesi vallahi sen hiç iyi değilsin %100000 şizofrensin ileri seviye hatta seviyesiz aq seviyen bile tespit edilemez senin.

Moruk link atta bizde bakalim resimlere

ana konudaki linke tıkla. sonra sayfadaki numaralı olan haberlerden birine tıkla, resimler içerde.

Haber resimleri var ? Onun disinda elemanin resimlerini goremedim. Gezindigin sayfanin linkini atarmsin.

sol üstte ismi yazıyor zaten face gir arat ismini görürsün tövbe haşa gece kesin 3 harfli 5 harfli basacak beni o nasıl resimler öyle 

Buldum ok

Enquinx35 tarafından 26/Ağu/18 21:39 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Yine efsane bir proje yapmışsın hocam. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

Siteden tek güzel sey google reklami

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

bence gayet güzel ve kullanışlı olmuş. bizim "hafız"ların böyle bişeye ihtiyacı vardı (((;

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
Toplam Hit: 2788 Toplam Mesaj: 16
forum