folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder 5800 İle PCSUİT Üzerinden Laptoptan Konuşma

5800 İle PCSUİT Üzerinden Laptoptan Konuşma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek

Sorunum şu pc suit ve oviyi kurdum Bluetooth üzerinden eşleştirdim sorun şu telefonum ceketimin cebinde asılı duruyor bilgisayar üzerinden tüm işlemlerimi haledebiliyorum gelen msj msj gönderme gibi telefonun çaldıgını bile uyarıdan görebiliyorum fakat arayana cevap ver butonuna bastıgımda microfonlu kulaklıgımla ne ses alabiliyor ne ses verebiliyorum bilgisayarda düzgün olarak müzigi dinleyebiliyorum pcddende çok güzel arayabiliyorum telefonuma kayıtlı numaraları şimdi telefon görüşmesini nasıl ayarlacam bilen varmı?

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    takipteyim

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek

matematik1 bunu yazdı:
    -----------------------------
    takipteyim
    -----------------------------
    msj filan süper oluor dene.

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    onceden 6600 im wardi yapiyordum iyi oluyordu, Simdi telden giriyorum e63 aldim,okula donunce artik pcden abanirim, Telefonu alali bir ayi gecmeden agzina sictiminn kedisi ctrl tusunu koparmis :s Garanti disi degistirirsek te garanti bitiyor,servisste 35 e degistiriyoR, Cok efkar yaptim yazdin kusura bakma hocam ya :D Ben gidince bi bakayim bu konuyu cozeriz

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 1954 Toplam Mesaj: 4