7 Adımda Uçak Yapımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    rene hoja valla baktım uçagın güzel senle bi görüşelim ebnde istiyorum böle bişey hatta kendim yapabilsem yapacam amayardıma ihtiyacım var
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    bunu lmanyak vermişdi yanılmıosam harbi adamlar manyag yaw..harbi harbi denemek lazım

NesTo | same shit diffirent asshole
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jandark06
    jandark06's avatar
    Erkek
    bu direk sinekopter olmuş

100 kişi 10 kişiyi öldürürse trajedi,10 kişi 100 kişiyi öldürürse strateji olur
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    by_medcezir : hoca kanaltların sonlarını yukarı kıvıracaktın aşağı kıvırmışsın, yan tarafların yukarıya kıvrılması gerekirki aynı planörlerdeki gibi, uçak sola yada sağa yattığında dengeyi sağlamak...

McyargiC : O uçağın yapımı 2.5 ay sürdü ve 1.2 milyara mal oldu airtronics 4000 metre menzilli kumanda, 52 lik ASP motor dakikada ortalama dakikada 15.000 devir, çift zamanlı benzin motoru vs vs :) Hayatım o benim :)

Daha önceden yapmadıysan görmediysen yapamazsın eğitimi alman lazım...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Forumda modelci varmı?

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 2087 Toplam Mesaj: 16