70-413 Ve 70-414 Dump ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BEDB1N
    BEDB1N's avatar
    Erkek

Hayırlı Sabahlar, Günler

2 sınavda 23 ağustosda zaman yaklaştığı için acaba elinde daha önce girmiş olup da dumpları tutanlar varsa verebilirler mi ? İnternetten bir kaç dump buldum ama geçerlilikleri belli değil ondan size sorayım dedim. 

.vce uzantılı olursa daha çok sevinirim pdf'den çalışılmıyor. :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Hocam dumpa güvenmiyorsan ücretsiz second exam'lı zamanları beklemende fayda var. Paran gitmesin boşuna. Eskiden examking mi ne öyle bir site vardı güncel dump'lar ve yorumlar oluyordu sitede. Onu bir araştır istersen.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepHouse
    DeepHouse's avatar
    Erkek

examcolletion olması lazım sitenin oradaki dumplara göre çalışacaksın yoksa sıkıntı zaten en cok oy alan ve doğru yorum alan dump indir calıs .

Bu işler zordur, özveri ister; hatta özveriden fazlasını, ruhunu ister...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BEDB1N
    BEDB1N's avatar
    Erkek

@TeRRoR sınavları bilge adam almıştı bende ücretsiz olarak gireceğim ondan second shot yapamıyorum. 

@DeepHouse examcollection dumplar için para istiyor. :) aslında dump için değil de vce player için istiyorlar. mesela 413 için ilk 3 sıradaki dump buldum bendeki vce player açıyor ancak 414'un dumplarını bendeki versiyonda sürüm hatası veriyor. netteki crackleri denedim sırasıyla onlarda bazı dumpları açıyor bazılarını yine açmıyor. ama cracksiz demo versiyon hepsini açıyor :)

Toplam Hit: 831 Toplam Mesaj: 4
mcse dump 70-413 70-414 vce mcsa