70.000 TL Araç Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek
    hojucuk bunu yazdı

70.000 ini kapinin onune koyacagina , ticaretle bir iki tur atlataydin parana.

70 liraya napılır ki , artık 6-7 bin tl insanlar haftalık tatile ödüyor ortalama. 70 lira faize koysan bile para etmez.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek
    mavitutku bunu yazdı
    hojucuk bunu yazdı

70 liraya napılır ki , artık 6-7 bin tl insanlar haftalık tatile ödüyor ortalama. 70 lira faize koysan bile para etmez.

dedi ve ülkedeki asgari ücretle çalışanların (asgarinin 2 katı olsa ne olur !!!) gözleri yaşlı

JOE tarafından 02/Ağu/19 17:14 tarihinde düzenlenmiştir

Not late for nothing
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiokhan
    kiokhan's avatar
    Erkek
    Yazilimci bunu yazdı

69000 e fluence aldım. 2015 model touch plus otomatik 1.5 dci 110 bg. Memnunum. Mazot şehiriçi 38 kuruş, uzun yolda 30 kuruş. 

hocam o kadar yakıyor mu ya hani yakıtları az dı, ben o rakamı 2.0 accord ile yakıyorum, şaşırdım valla.

Türk
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek
    kiokhan bunu yazdı
    Yazilimci bunu yazdı

69000 e fluence aldım. 2015 model touch plus otomatik 1.5 dci 110 bg. Memnunum. Mazot şehiriçi 38 kuruş, uzun yolda 30 kuruş. 

hocam o kadar yakıyor mu ya hani yakıtları az dı, ben o rakamı 2.0 accord ile yakıyorum, şaşırdım valla.

Hocam 100 km yakıt tüketimi fabrika verisi ortalama 5,4 l şehir içi. 5,4 * 6,08 (lukoil) / 100 ~= 33 kuruş zaten minimum.

Olaylara karışmayın!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek
    YeniHarman bunu yazdı
    kiokhan bunu yazdı
    Yazilimci bunu yazdı

Hocam 100 km yakıt tüketimi fabrika verisi ortalama 5,4 l şehir içi. 5,4 * 6,08 (lukoil) / 100 ~= 33 kuruş zaten minimum.

İstanbul şehiriçi 5.4 lt/100km yakan babayiğit lütfen bize sırrını paylaşsın 

Bende Megane Hatchback 1.5 dci edc 110hp var. Şehirdışı min 4.8 lt/100 km gördüm şimdiye kadar. Şehiriçi 7.5-8 lt. lerde. Ama hoş motor dci lar bence.

JOE tarafından 03/Ağu/19 00:07 tarihinde düzenlenmiştir

Not late for nothing
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek
    mavitutku bunu yazdı
    hojucuk bunu yazdı

salataligin kilosu tarlada 20 kurusa dusmus , antalyadan yukle kasaya agir agir akdeniz ege istikametince carsi , pazar , plaj , yol derken bir tur bosaltirsin

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Aracı alayım bineyim satayım diyorsan Avrupa al yok ben satmayı düşünmüyorum alabildiğine kullanmak istiyorum diyorsan japon al. 🤨 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

Renault veya fiat alip parani cöpe atma konfor yok bu arabalarda. Opel veya seat al arabaya bindigini anlarsin. Ondan sonrasi zaten audi mercedes bmw... 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

az yaksın diye 1,3 motor alma araba çekmeyince fazla basıcan yine yakıcak araba 

1.5 den aşağı düşme tercih benzinli.

bide tavsiyem yine az masraf dersen hybrid araç düşün.

Nev-i Şahsına Münhasır.
Toplam Hit: 2087 Toplam Mesaj: 20
otomobil 2.el toyota