folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder 7.1 Ghz"E Overclock Edilmiş Pentium 4, Super Pi Dünya Rekorunu Kırdı

7.1 Ghz"E Overclock Edilmiş Pentium 4, Super Pi Dünya Rekorunu Kırdı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bukalemun
    bukalemun's avatar
    Erkek
    manyak yapmışlar hoja. Rene bunu görürse hırsından çatlar walla

There is no life without struggle
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ir2 bunu yazdı:

olay caponlarda diel cebindeki parayla bendede para bok olsa paso sistem toplarım deneye yanıla kırarım rekoru nedirki :)

para önemli ama overclock yapmak ayrı bir yetenekte istiyor...Ama ana etken para tabi..

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Bu arada dün hırslandım 4700 mhz olan rekorumu 4850 ye çıkardım ama stabil çalışmadı ...4830 da çalışıyor...Artık bir kaç sene sonra 7000 leri buluruz tabi adamlar 10.000 üzeri rekoru kırmış olurlar.Lem türkiyede gaz soğutma olsa hemen alacağım ..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mclaren
    mclaren's avatar
    Erkek
    Adam baya çalışmıştır bu iş için   ama dediğin gibi paradan geçiyor herşey....Para olsa gaz soğutmayı yurt dışından getirtir sen de yaparsın......

Siz arkadaslarimdan rica ediyorum lutfen sirk, hayvanat bahceleri veya gosteri havuzlari denen o iskence kamplarini ziyaret etmeyin , ettirmeyin. Ozgurluk sadece insanlar icin gecerli bir kavram degildir. --------------------------- SINCE 2001 TILL FOREVER TBT Güçlü bir halk lidere ihtiyaç duymaz. E.Z
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    yuty dışından gelen ürüne güven olmuyor anca yurty dışında tanıdık olacak o gönderecek bir kaç kez sipariş veridk farklı ürünleri ama sonra gönderemeyiz diye iptal edildi.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hast
    Hast's avatar
    Erkek

Bana sallama gibi geldi bu olay sanki adam sallıyo yaptığını söyleyen.

Toms hard vare de en fazl 5.3 e çıktı intell in en iyi işlemcisi ki bu adamlar oyun oynamıyorlar sürekli işleri bu dünya ca tanınıyorlar.

Snakim bu o/c yi yapan sallamış. Japonmudur nedir.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    reomel
    reomel's avatar
    Erkek

bu overclock işi cep telefonlarına ne zaman sıçrayacak merak ediyorum.

bilgisayarlarda ne varsa onlardada aynısını yapmaya çalışıyoruz nasılsa

Aslında buraya yazi yazmasini hic sevmiyorum ama insanın içi durmuyorki illaki buraya birşeyler yazası geliyor. eee sonra ne oluyor gelip birisi bunları okuyor. eline birşey geçiyormu hayır bu kadar şeyi okuyacağına aç forumdan bir döküman oku en azından bilgine bilgi kat gelmiş burda boyle bos bos yazilari okuyosun. bak hala da devam ediyor okumayin kardesim belki ozel birşeyler yazacam. tamam vazgeçtim yazmıyorum.
Toplam Hit: 4212 Toplam Mesaj: 18