folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder 75 TL Ye 1 Yıllık Çekici, Çilingir Hizmeti Gel Vatandaş Gel Sadece 3 Adet

75 TL Ye 1 Yıllık Çekici, Çilingir Hizmeti Gel Vatandaş Gel Sadece 3 Adet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

bir çok şey varda ilgilendirey şeyleri aşağıda yazdım 

10 yaş üzeri araçlarda sadece kaza durumunda çekecekler 10 yaş altında her durumda çekecekler ruhsat sahibiyle sigorta sahibinin aynı kişi olması yeterli

diğer istisnai durumlar ekre

poliçe komisyonsuz fiyattır / Nakit yada karta tek çekim tahsil edilecek kargo ile gönderilmeyecek mail wp ile gönderilecektir.

sadece 3 adet satıyorum / malum şirketler ve kotalar kahrolsun kapitalizm :)

TC + meslek göndermeniz yeterli

1. Araç Çekilmesi

Sigortalının aracının kaza ya da arıza sonucu hareketsiz kalması durumunda Sigortalının

kendisinin adına kayıtlı aracı, en yakın yetkili servise çekilir. Bu hizmet limitsiz olarak sağlanacaktır.  arıza durumunda, 10 yaş üzeri araçlar kapsam dışıdır.

Araç: Ticari veya profesyonel anlamda yolcu ve/veya malların taşınması ve/veya kiralanması amacı ile kullanılan araçlar

hariç, ağırlığı 3.500 Kg'ı geçmeyen dört tekerlekli, ruhsat üzerinde 'Hususi - Yolcu Nakli' yazılı ve Sigortalının üyelik

başvurusu sırasında bildirdiği, aracı satın aldıktan sonradan ilave ettirdiği ya da adına tahsis edilmiş sigortalanmış

hususi araç.

2.Çilingir

Sigortalının kredi kartı/ATM kartı ile birlikte konut/işyeri anahtarlarının da çalınması veya anahtarların kaybedilmesi

durumunda, Sigortalının talebi halinde konutuna/işyerine girebilmesi için Sigortalının ikametgahına/işyerine çilingir

gönderecek ve kapı açma masraflarını ödeyecektir. Bu hizmet limitsiz olarak sağlanacaktır.

3. Tıbbi Danışmanlık

Sigortalının karşılaştığı acil olan veya olmayan her türlü sağlık problemi ile ilgili olarak Medikal Ekibi tarafından bilgi

verilir. Doktor, uzman doktor, diş hekimi, hastane, teşhis merkezleri, eczane ve nöbetçi eczane isimleri, adresleri ve

telefon numaraları bildirilir. Karşılaşılan sağlık problemi konusunda alınması gereken önlemlerle ilgili tavsiyede

bulunulur ancak tanı konmaz, ilaç önerilmez. Acil tıbbi müdahale gerekiyorsa, Medikal Ekibi tarafından tüm

organizasyonlar sağlanır.

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

Dostum simdi bnde birden fazla arac var bazen keyfi ucakla gittigim yerler oluyor araci istanbuldan cekici ile antalyaya yollasam ucakla gidip arabyi alip gezip sonra istanbula cektirsem ne olur

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    HeyQirs bunu yazdı

Dostum simdi bnde birden fazla arac var bazen keyfi ucakla gittigim yerler oluyor araci istanbuldan cekici ile antalyaya yollasam ucakla gidip arabyi alip gezip sonra istanbula cektirsem ne olur

İstanbul - Antalya arası yetkili servis bulamazsa olur :) 

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Teşekkür şimdilik kilit lazım 

Yine kampanyam olursa aktif edeyim :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 1202 Toplam Mesaj: 4
çekici yol yardim