folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 75‘Lik Kadın İnterneti Çökertti

75‘Lik Kadın İnterneti Çökertti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    q3zqin
    q3zqin's avatar
    Erkek

w 

28 Mart akşamı Ermenistan'ın saatlerce internetsiz kalmasının nedeni, 75 yaşında Gürcü bir kadının kablolara verdiği hasara bağlandı.

75 yaşında Gürcü bir kadın, komşu Ermenistan'ın internet bağlantısını çökertmekle suçlanıyor.

28 Mart tarihinde Gürcistan ile arasındaki kablolar hasar gördüğü için Ermenistan ülke çapında saatlerce internetsiz kalmıştı.

Gürcistan İçişleri Bakanlığı sözcüsü, yaşlı bir emekli kadının yerde bakır hurda ararken iki ülke arasındaki fiberoptik bağlantıya hasar verdiğini itiraf ettiğini açıkladı.

Gürcistan'ın Ksani köyünde yaşayan kadının yaşından dolayı tutuksuz yargılanmasına karar verildi.

Suçlu bulunması durumunda, üç yıla kadar hapis cezası alması olasılığı var.

Georgian Railway Telecom adlı şirkete ait olan kablolar Gürcistan'ın doğusuna, Ermenistan'a ve Azerbaycan'a internet bağlantısı sağlıyor.

Ermenistan'ın internet sağlayıcısı üç firması da 28 Mart akşamı hizmet veremez duruma gelmiş, ve arıza ancak geceyarısını geçtikten sonra düzeltilebilmişti.

ww

* Bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik .. Hayatla erken seviştik üstümüze kaldı..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek

hocam bende duydumda radioda ama bu Azerbaycan olayını burda okudum.bizde net kesilmedi.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arne
    Arne's avatar
    Erkek

Bende Bilgisayarından yaptı zannettim başlığı görünce meğersem bakır ararken network bulmuş :D paha biçilmez şeyi elinden kaçırmış

Tahribat.com/Dua Ederek bekliyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    q3zqin
    q3zqin's avatar
    Erkek

nine ye bak sen :D 

* Bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik .. Hayatla erken seviştik üstümüze kaldı..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blacker
    blacker's avatar
    Erkek

yakalanmasa köseye döndü nine :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _CD_
    _CD_'s avatar
    Erkek

bilgisayardan yaptı sandım intihar edecektim =) 

benim anlamadığım konu o fiber kablolar açıktamı duruyor , sadece birkaç kablo ile mi bağlı koca ülkeler internete ve neden bir merkez ile uydudan internete çıkmıyorlar o kadar acizler mi eğer bunu yapamıyorsalar bankadan kredi çekip uydu sistemini kurayım iyi para var :D 

Algoritması yok bu aşkın; 8 Harf 3 Hece.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lostok
    Lostok's avatar
    Erkek
    yok daha neler ulan hadi kabloyla gidiyorda Amasya şehir içi net kabloları bile 1-1.5 metre derinde. Bu işte bi yanlışlık var
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    King_Of_Abaza
    King_Of_Abaza's avatar
    Erkek

karıdaki şanşa bak hazine bulmuş bakır diye sökmeye çalışmış :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Olamaz ...

İndia İndia !
Toplam Hit: 1618 Toplam Mesaj: 9