8 Mbps Mi 16 Mbps Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flickR
    flickR's avatar
    Erkek
    sevgili müridler size kesin bir bilgi vereyim.Ben 8mbit netlimitsiz kullanıyorum.netlimitsiz çıktığından beri kullanıyorum çok memnunum.16 mbit çıktığı gibi hemen geçtim.ve premiumunuz yada vip üyelik falan varsa şayet 1.900 mb la falan çok rahat çekiyorsunuz.bide kimsenin bilmediği bişey söyleyim belki bilenler vardır.kota olayı tivibu olduğu takdirde yalan. Bunu telekomun müdürü bizzat bana söyledi.çokta mantıklı geldi.tivibu çıktığından beri kullanıyorum.İnternetimde hiç bi sıkıntı olmadı. yok hız düşmedir falandır filandır.Yani kısacası tivibunun 1 liralık paketiyle birlikte toplam 60 liraya sınırsız 16 mbit internetiniz oluyor.Geçmek isteyenler hiç düşünmesin hemen geçsinler.Zaten fiyat farkıda yok gibi bişey.Saygılar..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

ben kulllandım 16mb vdsl ne zaman baksam 10 yada 12 lerde idi hiç bir zaman 16 yı görmedim  daha önce kullandıgım 8 mb tan hiç bir farkı yoktu zaten ölçüm için gelen eleman söylemişti abi 16 baglanacabilecek maksimum hız bu ama  bi farkı  olmıcak diye

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maxxis39
    maxxis39's avatar
    Erkek

Konuyla alakasız olcak ama bişey sormak istiyorum. 

Hocalar ben sınırsız nete geçmek istiyorum ama fiyatı biraz tuzlu geliyor. Altta bizim net kullanan bi abi daha var onunla interneti nasıl birleştirebiliriz ve kullanıcağımız zımbırtıların toplam maliyeti ne olur sizce ?

..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

maxxis39 bunu yazdı:
    -----------------------------

Hocalar ben sınırsız nete geçmek istiyorum ama fiyatı biraz tuzlu geliyor. Altta bizim net kullanan bi abi daha var onunla interneti nasıl birleştirebiliriz ve kullanıcağımız zımbırtıların toplam maliyeti ne olur sizce ?

uzaklıga göre değişr , wifi yada lan kablosu ile yapacaksınız o size kalmış maliyet

150 - 250 tl arası kaliteye göre değişir  kabloluda biriniz usb biriniz lan ile baglanirsa lan kablosunun uzunluguna bagli metresi kaç tl bilmiyorum

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maxxis39
    maxxis39's avatar
    Erkek

PanxeR bunu yazdı:

maxxis39 bunu yazdı:

uzaklıga göre değişr , wifi yada lan kablosu ile yapacaksınız o size kalmış maliyet

150 - 250 tl arası kaliteye göre değişir  kabloluda biriniz usb biriniz lan ile baglanirsa lan kablosunun uzunluguna bagli metresi kaç tl bilmiyorum

Hocam hemen alt katta. 10 metre fln kablo gerekir tahminimce. Ama konu hakkında pek bilgim olmadığı için diğer müridlerden de yardım bekliyorum :)

..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mximus
    mximus's avatar
    Erkek

Siteden bir müridin attığı özel msja göre seçme şansımız yokmuş .
    Yani TürkTelekom personelleri 30 tl ye kullandıkları 4mb internet paketini seve seve 16 ya cıkartacaklarmış.
    Gelişmeleri buradan yazarım.

En çok da kapı kendiliğinden açıldığında korkuyorum şu hayattan.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek

Bencede mantıklı geçmek bende düşünüyorum. Ama hattım 16mpbs destekliyormu nerden öğrenebilirim TTNET'i aramadan yapabilirsem iyi olur, ararsam kötü olur :)

Wingardium Leviosa
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek

8mbit sınırsız internetim var 5mbit ya geliyo ya gelmiyo.

Taş atsam telekomun bahçesine düşecek mesafedeyim.

16mbit mi????

Peh peh peh.............

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

8mb net limitsizi 4 mb de sabitlememe ramen saatde bir kopuyar 16 mb yapsam bağlanamadan kopar demekki :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 5667 Toplam Mesaj: 20