folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder 80 ADET Android Telefon Alınacak Telefon Önerisi

80 ADET Android Telefon Alınacak Telefon Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

Bu ara herkes kurye sistemi kuruyo, yazılımdan çok kuryecilerle nasıl baş ediyolar kazanabiliyolarmı merak ettim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

@SUBERBICO , hocam GPRS 2g biliyorum GPRS diye neden yazdım bilmiyorum da kafa kalmamıştır. GPRS ile işim yok 3g olcak zaten normal mobil hat. Söylediğin hocam gibi Kurye / Paket servis tarzında bir uygulama.

@MaviEkran , hocam GPS  lazım , VOIP falan olacak fiziksel telefona ihtiyacım var.

@NoktaliVirgul hocam işim bitsin sana uzun uzadıya pm atıcam söz :D Kafa dalgınlığı pek dikkatimi çekmemiş :D

@Noyan , hocam GPS vs hep sensör ile alakalı pek ben Xiaomi mi6 kullanıyorum gayet iyi telefon . Çinlik ile bir alakası olacağını sanmıyorum.

@mkyb , Kronik sorunlarında vs bakmayı kabul ettiler. Iade dahi alırız dediler biraz fazla tel alacağımız için telefonu da kendileri önerdiler. Bizde 3 tane şimdilik tester cihaz aldık. Testlerimizi yapıyoruz. Bakalım süreç neyi gösterecek.

heycanla bekliyorum :)

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
Toplam Hit: 4482 Toplam Mesaj: 33
android