folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 80630.Com Hakkında

80630.Com Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MartyN
    MartyN's avatar
    Erkek

sözde elite bi site olan ama aslında dünyanın en boş insanlarının toplandığı " 3 korner bir penaltı edermi " gibi konuların 5 dakikada 15 sayfa oldugu mekan 80630.com bizim yüzümüzden önce sifre değişimini durdurdu, sonra üyelere id numarlarınızı alın gibisinden msjlar yolladı, daha sonra aynı kullanıcının 3 kez yanlıs sifre denemesiyle 10 dakika kısıtlama getirdi ve son olarakda yeni uye alımı ve davetiye yollama olaylarını dondurdu.

100 lerce üyeliği harcadık ve site kapalıyken dagıttık ama tekrar üye alımı acıldığı an burdan davetiye ve user/pass dagıtımı olucak. takip edin.

bu arada sitedeki serdar ortac ve mustafa sandal fake dir :) sazan kızlarımıza birisi bu yazıyı göstersede bana msj atmayı durdursalar artık yazdım forumlarında, adamların anca jetonları düştü.

bu arada biz'den kastım tahribat adına "ben" ve sikici tim (2rule, fidd, fung) dir. 80630 fucker programlarımızı tüm insanlığa sunmayı düşünüyoruz ;)

222 gün siteye giriş yapmayı unutan emekli admin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    daha önce attılardı , bi user vardı oda silindi :) yeni davet varsa cuplatsana bitane

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xLn
    xLn's avatar
    Erkek

lan abim neler yaptın sen yaw??? senin yüzündne kızdan olduk yaw. kıza 80630 dan bahsettim bend eüye olucam dedi yok dedim davet ile oluyo deidm. o zmn davat et dedi. durudurmuşlar dedim. senmisin durudrmuşlar diyen. sne beni netten tanıştıgın şıllıklarla aldat!! sitelerde dolaş başkalarını bul!! kandırıyorsun beni. üy eolmamı yoksa kızlara msj atamıcagını biliyorsun o yüzden davet etmiyorsun...

gibisinden sebeblerden dolayı kız benden ayrılmıştı :(:(

www.Tutorialci.net - Türkiyenin en kapsamlı Tutorial (Ders Anlatım) Sitesi...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Hoca sende tam layt erkekmişsin çarpaydın ağzına bi tane sus kız diyemedinmi!

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dejavu_tm
    dejavu_tm's avatar
    Erkek
    bir giremedik içeri zaten biz...

dejavu...
Toplam Hit: 2701 Toplam Mesaj: 5