8910 Problem !!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kreuzberg
    kreuzberg's avatar
    Erkek
    selam dostlar benim arkadas benim tele oynarken 8910 kapagina baglı olan o flexi yırti nasil onarabiliriz su an ki problem ler ses yok titresim yk bide sarj almıyo

always help
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MartyN
    MartyN's avatar
    Erkek
    ses yok titresim yk bide sarj almıyo. garantisi yok mu abü nası onarican onu kendin.

222 gün siteye giriş yapmayı unutan emekli admin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bortecine357
    bortecine357's avatar
    Erkek
    kardeşim bence uğraşma telefonun kablusu kopmuş onu sen yapamazsın götürücen bir telefoncuya büyük bir ihtimalle kasası değişir

SAHİPSİZ VATANIN BATMASI HAKTIR SEN SAHİP OLURSAN BU VATAN BATMAYACAKTIR
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Hoca tlefondan önce o arkadaşını bi tamirciye götür :) büyük ihtimal sorun onda...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sahin
    Sahin's avatar
    Erkek

valla bende de 8910 var .. dedikleri gibi problem senin arkadaşında nası okadar bozduu  ..

tahmin etttm kadarayıla garantide yok ..

yapacağın en iyi şey istanbulda oturuosan  eğer kadıköye gideceksin ordaki telefonculardan birine yaptırcaksın ..

Toplam Hit: 1490 Toplam Mesaj: 5