folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 92'Liler Askerlik Yerleriniz Açıklandı

92'Liler Askerlik Yerleriniz Açıklandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuratDnz
    MuratDnz's avatar
    Erkek

Arkadaşlar 92 tertipler askerlik yerleriniz bugün açıklandı ya en yakın askerlik şubesinden yada E-devletden tc numarını ve şifreni girerek öğrenebilirsiniz

1'İNCİ P.EĞT.TUG.K.LIĞI/MERKEZ-MANİSA 2 grup olarak gidiyorum hayırlısı bakalım

sizde gideceğiniz yeri burda paylaşırsanız ve gideceğim yer nasıl bi yer gidenler varsa bi bilgi sahibi olalım

YALAN doğrudan, karanlık aydınlıktan kaçar. güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar.UNUTMA doğruların kaderidir yalnızlık. kargalar sürüyle KARTALLAR yalnız uçar, YAŞIYORUM YİNE ASLAN GİBİ..!------------------------------------------------------------------------------hacklink.info
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ciddenmi lan olm benim edevlet şifrem kayıp yarın hem ptt hem askerlik şubeleride kapalı niye bukadar heycan yaptın dersen ben şu yoklama olaylarını ha bugün ha yarın kaçırdım nasıl öğrenecem gideceğim yeri bu yoklamaları kaçırmak sorun olmaz demi ha bide ben busene össye giricem la o nasıl olcak

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

aq acaba okul otomatik tecil yapıyor mu :S şubeye gitmeye üşeniyorum ya :S

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
Toplam Hit: 1206 Toplam Mesaj: 3