folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Android İşletim Sistemli Telefonları En Kolay Ve Kısa Yoldan Root Etme

Android İşletim Sistemli Telefonları En Kolay Ve Kısa Yoldan Root Etme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://dl.dropbox.com/u/51719548/Unlockroot.rar linkinden programımızı indiriyoruz.Program telefonu görünce yeşil renk Root butonuna tıklıyoruz ve telefonu root ediyor program.Sonrasında telefona reset atın.Programda ad-aware var BatterySaver uygulaması yüklensin mi diye sorarsa No yu seçin.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OnLyGoDCaNStoPMe
    OnLyGoDCaNStoPMe's avatar
    Erkek

Hocam Comodo daha açmadan uyarı veriyor virüs diye.Ayrıca hangi telefona hangi versiyonda yazmamışsın bile.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    OnLyGoDCaNStoPMe bunu yazdı

Hocam Comodo daha açmadan uyarı veriyor virüs diye.Ayrıca hangi telefona hangi versiyonda yazmamışsın bile.

Android telefonların %80'ine uyumlu.Virüs konusunda bir şey diyemem.Dediğim gibi programda reklam içeriği var.Root yaptıktan sonra kendi uygulamasını yüklemeye çalışıyor telefona.Ek olarak programın telefonu tanıyabilmesi için telefonun usb hata ayıklama modunu açmanız gerekli.

mkyb tarafından 31/Ağu/13 19:58 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı

Android telefonların %80'ine uyumlu.Virüs konusunda bir şey diyemem.Dediğim gibi programda reklam içeriği var.Root yaptıktan sonra kendi uygulamasını yüklemeye çalışıyor telefona.

şöyle istatistiki verileri çok seviyorum :D yüzde 79.8 falan desen daha hoş olurdu.

Kullanıcak arkadaşların umarım işine yarar. 

der die das
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    madrew bunu yazdı
    Citizen bunu yazdı

Android telefonların %80'ine uyumlu.Virüs konusunda bir şey diyemem.Dediğim gibi programda reklam içeriği var.Root yaptıktan sonra kendi uygulamasını yüklemeye çalışıyor telefona.

şöyle istatistiki verileri çok seviyorum :D yüzde 79.8 falan desen daha hoş olurdu.

Kullanıcak arkadaşların umarım işine yarar. 

Samsung Galaxy Ace, Sony Xperia Tipo'da denedim sonuç başarılı.Zaten başka bir forumdan buldum bu programı orada deneyip faydasını görenler olmuş.Merak edenler programın indirme linkini Google'da aratabilir.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

windows sunucuyu linux sunucu göstermek gibi bir şey olmasın. 

ne diyon?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdibaba06
    erdibaba06's avatar
    Erkek

iphone 5 icinde  varmi koyarsan sevinirim?

Bize kalmayacak dünya için, bize kalacak günahlar biriktiriyoruz.'' Pir Sultan Abdal
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

türksel maxi plus 5 var. ne yaptıysam rootlayamamıştım. deniyim bakalım bi. belki çözer. :)

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Odin en sağlıklısı bence. Heryerden kolayca bulunur ;)

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    opusdei bunu yazdı

Odin en sağlıklısı bence. Heryerden kolayca bulunur ;)

....

İmza YOK !!!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umitomas
    umitomas's avatar
    Erkek

müridler programı kullandığımda böyle bir hata alıyorum yardım edermisiniz lütfen

Ben mi? Karakalemle çizilmiş gökkuşağı.
Toplam Hit: 4511 Toplam Mesaj: 32