folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Asist Point Dolandırıcılığına Dikkat

Asist Point Dolandırıcılığına Dikkat

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Asistpoint diye bir firma türemiş rkadaş geldide 

işte bize ilk sene sigorta yaptırmışsınız biz ücretsiz yapmışız 2. sene yenilemek zorundasınız ses kaydı felan var yoksa mahkemeye felan veririz demiş

Arkadaşlar adamların sitesinde iletişim bilgileri bile yok. Ayrıca ses kaydıyla yapılan sigortalar geçerli değildir. Sigorta sözleşmesi yazılı olmak zorundadır.

Böyle arayanlar olursa Dikkate almayınız mahkemeye vereceğiz felan derse buyur ver deyin..

saygılarımla

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ExcaliburTBT bunu yazdı

Herifler harbiden yardırmışlar ya millet de aptal ya ses kaydınız var ama dinletemeyiz savcılıktan izin almanız lazım diyor :D lan benden izinsiz nasıl ses kaydımı alıyorsun te allam helal olsun adamlara abi böyle malları dolandırsınlar bence

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı
    ExcaliburTBT bunu yazdı

Herifler harbiden yardırmışlar ya millet de aptal ya ses kaydınız var ama dinletemeyiz savcılıktan izin almanız lazım diyor :D lan benden izinsiz nasıl ses kaydımı alıyorsun te allam helal olsun adamlara abi böyle malları dolandırsınlar bence

eski şikayetlerde şunu yazmışlar

Mehmet bey;
    Ürünlerimizin satış ve pazarlamısını yapan bayilerimizin bir kısmının bu yönteme başvurdukları tespit edilip haklarında işlem yapılmıştır

Bu bayiler ismimizi kullanarak onaysız ve zorla satış yapmak istemektedirler bunları dikkate almamanızı özellikle rica ederiz 

Şirketimiz adına özür diler bu sorunun birdaha yaşanmayacağını bildirir iyi günler dileriz.

ama kafalı karıştıran olay tamam bayiinin bok yemesi diyelim bir fierma inderter sitesine niye telefon adres yokmaz? domain whois bile bi isim yazılmış doğrumu yanlışmı belli değil telefon yine yok ve şahıs üstüne

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

super duzenek kurmuslar

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

2 Gün önce pederin telefonu çaldı neyse babam evet felan diyor ben öyle birşey yaptırmadım dedi sonra ver telefonu bana dedim kimsin lan sen dedim özlem sigorta mı ne dedi böyle şirket olabilir ismini kullanıyor olabilir zaten çoğu sigorta şirketi uyarı yazıları koydular web sitelerine neyse milleti böylemi dolandırıyorsunuz dedim bastım küfürü bastım küfürü :)=

geçen sene size xx sigort yapmıştık bu sene ücretsiz bu sene yenileceğiz ücretli olacak kim derse desin siktiri basın

ses kaydı felan var derse inanmayın dava açın deyin 

Toplam Hit: 4691 Toplam Mesaj: 6