folder Tahribat.com Forumları
linefolder C#, Asp.Net, .Net Core
linefolder C# İle Yazılan Keylogger

C# İle Yazılan Keylogger

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mythbusters
    Mythbusters's avatar
    Erkek

arkadaşlar merhaba bu aralar bir deney yürütmekteyim. deneyde bir simulator kullanılıyor ve ben bu simülator kullanılırken basılacak tuşları ekranda görmek istiyorum. tahribat.com'ın arşivindeki keyloggerı yazdım fakat bana bu tuşların saati ve saniyeside lazım ki elimdeki eeg verileriyle eşleştirebileyim mesela 

11:54:33 A tuşu gibi 

bunun için bu keylogger yazılımına ne eklemeliyim ya da bunu zaten yapabilecek bişeyler var mı?

saolun

soralım öğrenelim, öğrenelim soralım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek

hocam şöyle 11:54:33 A tuşu gibi demisşin A tuşunu ekranda görüyosun saati mi gerekiyor Eğer doğru DateTime.Now.ToLongTimeString().ToString(); ekleyip anlık saati alabilirsin. Yazdığın kodu gönderirsen birazda ayrıntılı anlatırsan iyi olur.

saybirs tarafından 30/Haz/14 23:22 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mythbusters
    Mythbusters's avatar
    Erkek
    saybirs bunu yazdı

hocam şöyle 11:54:33 A tuşu gibi demisşin A tuşunu ekranda görüyosun saati mi gerekiyor Eğer doğru DateTime.Now.ToLongTimeString().ToString(); ekleyip anlık saati alabilirsin. Yazdığın kodu gönderirsen birazda ayrıntılı anlatırsan iyi olur.

aynen öyle hocam a tuşunu ekranda görücem ama zamanıda gerekiyor ama nereye eklemeliyim bahsettiğin kodu...

soralım öğrenelim, öğrenelim soralım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    Mythbusters bunu yazdı
    saybirs bunu yazdı

aynen öyle hocam a tuşunu ekranda görücem ama zamanıda gerekiyor ama nereye eklemeliyim bahsettiğin kodu...

Kodlama bilgin yok anladığım kadarıyla. Buradaki kimse yazılan kodu görmeden nereye date time fonksiyonunu kodlayacağını söyleyemez. Müneccim değiliz sonuçta.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
Toplam Hit: 836 Toplam Mesaj: 4