Darksiders

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

hacılar bu oyuna ben yeni başladım god of war tarzı bişey ama bu daha çok hoşuma gitti benim pc torrent linkini paylaşıyorum

http://isohunt.com/torrent_details/215425129/Darksiders:+Wrath+Of+War?tab=summary

http://www.youtube.com/watch?v=9VMxP_GstP8

http://www.youtube.com/watch?v=xWAQlJ3ErCs&feature=related 

destination@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Narasimha
    Narasimha's avatar
    Erkek

ilk oynadığımda god of war ın çakması demiştim ama ilerleyen bölümlerde fikrim değişti. nede olsa god of war pc de yok.

Eğer güneşi gözden kaçırdım diye gözyaşı dökersen, yıldızları da gözden kaçırırsın.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek
    blizzard ın vidyolarına benzettim, ana karakteri arthas a cok benziyor bana göre. ilk vidyo w3 ün intro ya aşırı derecede benziyor.

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatX
    fatX's avatar
    Erkek

oha ya grafiklere bak ak. bunu kaldırcak bi sistem söyleyin almaya gidiyom :|

Altan naptın oğlum :|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tri
    tri's avatar
    Erkek

geçen hafta bitirdim gerçekten uzun bir oyun

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

gerçekten çok uzun ve yer yer çok zorlayan bi oyun beni çok fena kitledi..

destination@tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

vizeler öncesi yapılcak hareketmi bu hacı he :|

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

napayım be hacı bende aynı durumdayım :)

destination@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuzulli
    Fuzulli's avatar
    Erkek

Mahşerin 4 atlısından 2.si savaşı temsil ediyor :D

Tavsiye ederim :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

22 saatlik ugrasın sonucunda, walkthrough kullanmadan ve normal seviyede, yer yer bölüm tasarımcılarına hayret ve küfür ederek darksiders'ı bitirmis bulunmaktayım. hayatımda oynadıgım en iyi 3 oyun arasına girdi kesinlikle.

bunu normal seviyede bitirene kadar black ops'u hard'da 3-4 kere bitirirdim büyük ihtimalle.

hikaye iyi, kurgu iyi, atmosfer iyi, itemler iyi, combolar ve cesitlilik iyi, tek kötü yanı haritalar cıldırtıyor insanı, oyunun sonlarına dogru nereye gidecegini sasırıyorsun, umarım bunu ikinci oyunda düzeltirler..

o portalları acarak enerji gecisini saglamak cok orjinaldi.. boss dövüslerinde de bi kusur bulamadım, hepsinin bir teknigi var, bodoslama dalamıyorsunuz. kimi zaman portal acıp ısınlanmak gerekiyor, kimi zaman kaya fırlatıyorsun, bazen dogru zamanda gard alman veya fareye abanman gerekiyor vs vs vs..

özellikle son boss'ta kıracaktım fareyi.

özetle, bu oyunu sakın kacırmayın müridler, god of war'ı begenen bunun müptelası olacaktır zaten..

100 üzerinden 90 veriyorum, 8 puan harita sorunundan, 2 puan da grafiklerden kırdım, biraz daha iyi olabilirdi ^^

edit : he bi de unutmadan, oyun bilgisayarda 3-4 aydır yüklüydü hatta ilk yükledigimde sorunluydu zorla calıstırdım bi sekilde, ilk bölümde takılmıstım biraz arkadas cok övdügü icin, bu muydu lan o kadar övdükleri dedim, sonra basından kalkamaz oldum 4-5 gündür evden cıkmıyorum o derece. ilk bi kac saati sizi sıkabilir ama asıl hikaye ortalarında baslıyor.. iyi eglenceler ^^

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

fulloyun dan indirdim ses sorunu çıktı fena küfür ettim.

oyunceviri.com du sanırsam.

orda türkçe yaması var indirmenizi öneriririm hikayeyi anlamak amaçlı.

edit: gaza getirdiniz lan indiricem tekrar amk.

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
Toplam Hit: 2342 Toplam Mesaj: 12