folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Kıbrısta Öğrenci İçin Kalacak Yer ?

Kıbrısta Öğrenci İçin Kalacak Yer ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bisson
    bisson's avatar
    Erkek

mctatlises bunu yazdı:
    -----------------------------

kardesim bende girne amerikanda okuyorum... orada yurt yerine ev kiralamak daha mantikli fakat söyle birsey varki yeni gidiyorsun oraya tek kiside ev kiralamak biraz agir gelir nerden baksan 1+1 evin kirasi 350 sterlin yani demek istedigim yanina bir kisi daha alman lazim ki yükün hafif olsun... yurtlara gelince senelik 4 milyar kadar bi para aliyorlar, yemek sana ait yurdun yemek hanesinden yiyosun, elektirik kotali asinca asdiqin kadarini ödüyosun... girne amerikanin kendi yurduda var karmi ögrenci yurdu. 2 kisilik odalar zaten internet istersen eger kablosuz ag baglantisi var yurtta extend 29 tl karsiliginda 4 gb Lanet bi internet :D yardimci olacagim baska birsey varsa yazabilirsin.

peki okul açıldığında gelir gelmez ev arkadaşı bulabilirmiyiz ya siz bir yardımcı olursanız sevinirim elektrik elektronik müh. de  kasıyorlar mı öğrencileri

I know me you know you.......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

zumsukle eve çık bence :)

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mctatlises
    mctatlises's avatar
    Erkek

bisson bunu yazdı:

mctatlises bunu yazdı:

kardesim bende girne amerikanda okuyorum... orada yurt yerine ev kiralamak daha mantikli fakat söyle birsey varki yeni gidiyorsun oraya tek kiside ev kiralamak biraz agir gelir nerden baksan 1+1 evin kirasi 350 sterlin yani demek istedigim yanina bir kisi daha alman lazim ki yükün hafif olsun... yurtlara gelince senelik 4 milyar kadar bi para aliyorlar, yemek sana ait yurdun yemek hanesinden yiyosun, elektirik kotali asinca asdiqin kadarini ödüyosun... girne amerikanin kendi yurduda var karmi ögrenci yurdu. 2 kisilik odalar zaten internet istersen eger kablosuz ag baglantisi var yurtta extend 29 tl karsiliginda 4 gb Lanet bi internet :D yardimci olacagim baska birsey varsa yazabilirsin.

peki okul açıldığında gelir gelmez ev arkadaşı bulabilirmiyiz ya siz bir yardımcı olursanız sevinirim elektrik elektronik müh. de  kasıyorlar mı öğrencileri

ben egitim fakültesindeyim bilmiyorum walla :D orda kasiyorlar bizi... gelir gelmez tabi bulamazsin ortama isinacaksin arkadas edineceksin kafana göre birini buldunmu onla cikarsin... ama gelir gelmez bi eve cikarsan ailen gelip yerlesdirirse seni basladiqinda kafana göre birini yanina alabilirsin... bulana kadar kaldirabilirim diyorsan... suan bende bilmiyorum ev ariyan varmi die konusur iletirim sana.

En Kral Tatlisesci...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yucel
    Yucel's avatar
    Erkek

öncelikle hayırlı olsun,girne amerikan üni el-elektro müh %100 burslu ben de düşünüyordum ama kıbrıstaki yaşam bizim pederin cebini zorlayacağından vazgeçtim.Hocam facebook'ta girne amerikan üni sayfasına bak orda büyük ihtimal ev arayanlar vs. olur konuşup anlaştıklarınla eve çıkabilirsin.

less than one, more than zero.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rocketadam
    rocketadam's avatar
    Erkek

Lathedarkman bunu yazdı:

sabancı yurduna falan baktım 2 kişi 2500 küsür falan ama yemesi içmesi sorun olurmu yiyecek içecek fiyatları türkiyedeki gibimi ?

hacım sabancı yurdu odalarında klima yok diye biliyorum onu bır arastır. pek konforlu bır yurt değil. yemek konusunda sabancının altında kafeterya var ögrenciler oraya hucum eder. 6tlye karnını doyurabilirsin. yani bir öğün yemek 5-6tlden baslar. daü3e bi bak derim. paraya kıyarsan akdeniz marmara gibi yurtlar daha iyi...

Bir milletin zenginliği hisse senetleri değil, hissi senetleridir.
Toplam Hit: 2694 Toplam Mesaj: 16