folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Konuşan Ve Düşünen Bilgisayar:Compishco

Konuşan Ve Düşünen Bilgisayar:Compishco

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeknikA
    TeknikA's avatar
    Erkek

Konuşan ve Düşünen Bilgisayar:Compishco

%5C

Compishco Ali Murat Erkorkmaz tarafından oluşturulmuş bir yazılım. Ama ne yazılım. Compisco sayesinde bilgisayarınızla konuşabiliyorsunuz.Söylediklerinizi anlıyor ve size cevap veriyor.İnterneti belleği olarak kabul ediyor ve sorularınız için bilgiyi internetten topluyor.Tek bir komutla müziği açmasını söyleyebilir,ekonomi hakkında bilgi alabilir,onunla sohbet edebilir ya da emaillerinizi okumasını söyleyebilirsiniz. Bilimkurgu filmleri gerçek oluyor sanırım. Bu arada compishco espride yapabiliyor. Detaylı bilgilere buradan ulaşabilir videoyu da buradan izleyebilirsiniz.
    bir arkadaşın tavsiyesi üzerine gördüm. Güzel birşeye benziyor.. kullanın bakalım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

Türk yapıyo niye ingilizce öttürüyo , bişey yapıyonuz düzgün yapın :D

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeknikA
    TeknikA's avatar
    Erkek

bigpower bunu yazdı:
    -----------------------------

Adam yükselmek istiyor demek ki :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    napnapp
    napnapp's avatar
    Erkek

amk buda echelon gibi olmasın ileride filmi izleyenler bilir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_zannoq
    by_zannoq's avatar
    Erkek

Echer bunu yazdı:

amk buda echelon gibi olmasın ileride filmi izleyenler bilir

aynn amk bunla uğraşmasınlar bide :D

ama güzel bi yazılıma bnziyor (:

afedersiniz ama elalem denilen toplumun amınakoyim! https://twitter.com/anarsikherif burada bazen karalıyorum birşeyler : http://anarsikherif.blogspot.com.tr/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Türk Internetindeki en eski vaporwaredir ben internetle ilk tanıştığım zamanlar adı geçiyordu hala da geçiyor. Bu eleman sözde hepsini asemblyde yazmış konuşup insan gibi düsünüp cevap veriomus ama hala programın demosu bile ortada yok üstüne bide microsoft speech engine kullanıyor.

Microsoft SAPI yi bundan çıkarırsanız geriye birkaç if komutu ve o çizilmiş mavi suratı kalır zaten.

Adamın roportajı okudunuzmu :)

Microsoft'un Başkanı Bill Gates Ankara'ya geldi ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a konuşan bilgisayar hediye etti. Keşke ben kendisine daha önce bunu anlatabilseydim, o da Bill Gates'e "Bizde bırakın konuşanı, düşünen, sohbet edeni var" diyebilseydi.

demiş

http://basariliturkler.ufoss.com/index.php/post/126/

adresinde yorumlarda Aytek diye aratın biraz gülün

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Vatana millete hayirli olsun.

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

HolyOne bunu yazdı:

Türk Internetindeki en eski vaporwaredir ben internetle ilk tanıştığım zamanlar adı geçiyordu hala da geçiyor. Bu eleman sözde hepsini asemblyde yazmış konuşup insan gibi düsünüp cevap veriomus ama hala programın demosu bile ortada yok üstüne bide microsoft speech engine kullanıyor.

Microsoft SAPI yi bundan çıkarırsanız geriye birkaç if komutu ve o çizilmiş mavi suratı kalır zaten.

Adamın roportajı okudunuzmu :)

Microsoft'un Başkanı Bill Gates Ankara'ya geldi ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a konuşan bilgisayar hediye etti. Keşke ben kendisine daha önce bunu anlatabilseydim, o da Bill Gates'e "Bizde bırakın konuşanı, düşünen, sohbet edeni var" diyebilseydi.

demiş

Bir sunumunda, "söylenen sözlerin öznesini, nesnesini ayırıyor öyle anlamaya çalışıyo" demişti. Bende etrafdan duyduğum kadarı ile Bill abimize 15dk sunum yapıcak ama sunum 1 - 1.30 saat felan sürmüş.

Birde  bu yapay zeka fırlamaları espiri yapsın, yok neymiş kart numarasını vermiyormuş çünkü kendine yeni bir ekran kartı almak istiyo felan yiter yaa

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    Ben tbt ye yeni uye oldugum zamanlar gormustum bunu ve tbtde konusuda vardi lisedeydim daha sakallarim bile cikmamisti bunu tekrar gordugumde universite 4. Sinif bitti :s (telden giriyorum tr karakter yok)

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elmor
    elmor's avatar
    Erkek

bigpower bunu yazdı:

Okadar editleyebilmisler.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    splintercell