folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Modem Programiyla İlgili Bir Kac Sorunsal :S

Modem Programiyla İlgili Bir Kac Sorunsal :S

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

yaw bu airteis modeminin hizmet programiyla ilgili bir sikintim var bunlar nasil asilir :S

bu arada ilkkez resim yukluyorum.. hayirlisi bakalim :B

vala problemleri resim ustunde anlatmaya calistim :S  

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek

Senin hız mükemmelmiş be hacı..

->http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=59485

edit :

Bak bunu da şimdi çektim :

http://img301.imageshack.us/img301/3526/telekomagafamgirsinow2.jpg

Sen hiç kaval çaldın mı?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek

yuh be birader sende net yokmuskine nasil baglaniyon :O :S

bu arada resimlerim kucuk cikmis yaw :S.. siteye resimleri eklemeyle ilgili bi dokuman vardi ama bulamadim forum arama seysinden  :B

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek

Bunu ss'yi de okulda almıştım. Gerçekten hızlı :)

http://img301.imageshack.us/img301/5442/ohaev2.jpg

Sen hiç kaval çaldın mı?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek

bu arada bilgisayarim toshiba L40 14h ve uzerinde wista home premium var.. modemin modeli ise su airties RT-102 adsl2+ combo modem bunlar vermeyi unutmusum.. :B

merak ettigim su normalde internet baglantisi varken , bu modem hizmet programi neden modemi gormuyo..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Whisky
    Whisky's avatar
    Erkek

yarın sabah ben hızı cekeyımde gorun benım hızımı :D roket gibi masallah 0,3 kb :|

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    thrbtcell bunu yazdı:
    -----------------------------

yaw bu airteis modeminin hizmet programiyla ilgili bir sikintim var bunlar nasil asilir :S

bu arada ilkkez resim yukluyorum.. hayirlisi bakalim :B

-----------------------------
      Meraba;

1. Soruya hitaben: modeminize tel hattı telefondan mı yoksa modemin olduğu odadan prizden mi kablo alıyor?? çünkü

aynı daire içinde farklı odalarda olan prizlerden alınan hatlar 1024 ü 840 yada 642 gösterebiliyor..farklı prizlere takp

deneyebilirsin eğer sorun devam ederse 444 0 375 ttnet adsl çağrı merkezinii arayıp 5 i tuşlayın modem arayüzünden

indirme hızımı ... görüyorum benim hızım 1024  derseniz arıza kayıdı alınıp probleminiz düzeltilebilir..

Diğer sorularınız yüksek ihtimalle Pc'de yer alan Firewall ya da antivirüs programınızla ilgili..engelleme yapıyor olabilir..o

konuda da tam bilgi almak için 444 0 239 airties çağrı merkezini arayın detaylı bilgi verilebilir...

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek

o kayip önemli degil  son soru kafama takildi.

hala su anlik indirme hizina modem programindan baska bir programla bakabilir miyiz ? bulamadim ogrenemedim gitti :P

Toplam Hit: 993 Toplam Mesaj: 8