folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Sosyal Etkinlikler
linefolder Okula Alacağımız Ürünleri Aldık Paramız Arttı Ne Yapalım ?

Okula Alacağımız Ürünleri Aldık Paramız Arttı Ne Yapalım ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Millet Selam,

http://www.tahribat.com/Forum-Yardim-Yapacagiz-Tahribat-Toplan-Guncelleme-Tarihi-21-12-2013-Toplanan-3-148-13-187650/

http://www.tahribat.com/Forum-Okula-Hediye-Edecegimiz-Projeksiyon-Ve-Laptop-Icin-Oneri-188374/

http://www.tahribat.com/Forum-Okula-Hediye-Edecegimiz-Projeksiyon-Ve-Laptopu-Aldik-Bilgilendirme-Konusudur-189743/

http://www.tahribat.com/Forum-Okula-Gittik-Haberiniz-Olsun-191611/

Konularını sırasıyla takip ettiyseniz mevzuyu zaten biliyorsunuzdur.

3188.50 TL paramız vardı.

2222.50 TL ile Projeksiyon, Laptop, Projeksiyon Perdesi aldık.

Geriye 

966 TL paramız kaldı.

(Bu paranın küçük bir kısmı ile, projeksiyonu tavana monte etmek için 40-50 TL civarına projeksiyon askı aparatı almak lazım geriye 920 Tl civarı birşey kalır.)

Bu parayla ne alalım?

Seçenekler genelde şu olabilir, 

A ) Okula kitap alınabilir. (Kitap alacak isek, hangi tür olduğunuda belirtmemiz lazım, bilim teknik olur, teknoloji olur, bilgisayar olur, test-okula yardımcı olur)

B ) Okula nakit yardım yapılabilir.

C ) Başka bir okula başka bir yardım yapılabilir.

Evet uygun yorumlara göre devam edeceğiz.

Güncelleme : 

3.5 Metre x 2 Metre x 2 adet Siyah Projeksiyon için perde + Perde dikimi = 150 TL (110 TL Perde, 40 lira terzi ücreti)

15 Metre  3x1.5 Elektrik Kablosu + Anahtarlı Elektrik Fişi + Elektrik Prizi = 25 TL

15 Metre HDMI Kablosu + Everest Marka Teleskobik Projeksiyon Askısı = 86 TL (Abi valla bu kadar kaldı dedim :))

705 TL Paramız kaldı,

Normalde bu hafta içi götürecektik ama hem ofis taşınıyor hem apandisit ameliyatı oldum ondan dolayı 1 hafta kadar sarktı, en kısa zamanda götürüp teslim edeceğiz.

Görüşürüz...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

abi bence  bilim teknik vs  bilimsel  kitaplar  alıp  çocuklara  bilimi  aşılayalım

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

Durumu kotu,iyi olmayan Yurdumuzun dogu kisimlarinda yardima ihtiyaci olan binlerce okul var. Bu okullardan 1 yada 2 tanesi secip, Kalan para ile kirtasiye arac ve gerecleri alip yollayalim. (Kalem,silgi,defter)

Bir adminimizin gecmisidir bu söz,

Sabah arkadasimin not aldigi defteri,ögle arasi silgiyle siler ögleden sonra ben not alirdim..

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek

Lokal bazda bu tarz okullara yardım yapılabilir. (Bir an aklımdan para toplayıp okul yaptıralım, ama MEB den ad için onay alamayız fikri geçti, bi an) 

Errare Humanum Est
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

abi sadece niye bilim teknik kitapları ya güzel romanlar alınsın mesnevi alınsın şiir kitapları konsun kütüphaneye

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

bazı müridler çok daha zor durumda okullar olduğunu söylemişti bunlardan birinin tespiti yapılıp yardım edilebilir.

whopper tarafından 25/Oca/14 12:55 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek

Ama bu parayi yollayalim seklinde degilde gene bir muridin bulundugu okula yada bir muridin yakinindaki bi okula olsun.

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

Ürünleri göndereceğiniz okulda görevli öğretmen arkadaşımız bu kış gününde acil giyecek ihtiyacı olan bir kaç öğrenciler varsa onlara giyecek alınabilir..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

C diyorum ben.Başka okullara yardım yapılabilir.

Koca hestiy aya bedenem ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeratul
    zeratul's avatar
    Erkek
    essan bunu yazdı

Ürünleri göndereceğiniz okulda görevli öğretmen arkadaşımız bu kış gününde acil giyecek ihtiyacı olan bir kaç öğrenciler varsa onlara giyecek alınabilir..

Doğudaki öğrencilere kıyafet bana da mantıklı geldi. Müritlerden satış yapan vardı uygun fiyata birkaç parça bir şey alınır hem onlar sevinir hem para tarikatta kalmış olur hem de normalde alacağımızdan uygun fiyata almış oluruz.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bloom
    Bloom's avatar
    Erkek

Bende baska okula yardim yapilmasi taraftariyim, yalniz paranin direkt olarak gonderilmesi taraftari degilim, alan kisinin ne yapacagini bilemeyiz sonucta. Bunun yerine ufak tefek birseyler alinip yollanabilir. Bunlar kitap,kirtasiye malzemesi,giyecek vb seyler olabilir.

Bortubocek sever
Toplam Hit: 20915 Toplam Mesaj: 137