folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yeni Yıl En İyi Nerede Geçirilir ??

Yeni Yıl En İyi Nerede Geçirilir ??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Tamam sevdiklerinizle , nerde olursa fark etmez..Hepsine eyw ama önce beni bir dinleyin.

Bu resime baktığımda, sadece bu fotoğrafta binlerce kişi olduğunu fark ettim.Hepsi yeni yıla giriyor.Çok güzel ortam, sevdiklerinle..Bütün gemilerde farklı insanlar, evlerde farklı insanlar.Hepsinde farklı hayatlar.

Sonra düşündüm ki, paran olsa (hatta billy den fazla olsa) istediğin imkanın olsa, sevdiklerin olsa nerede girmek isterdin ?

-----

Benim için fark etmez.Ayda mayda girme gibi bir fantazimde yok.Herhalde istanbul boğaz manzarası benim için yeterlidir.Olmasada olur.Yarın öğrenci evinde gireceğim.Hiçte of abi olsa iyi olurdu dediğim bir şey yok.

Sadece yeni yıl değil, normalde de alıştım aileden uzağa.Sevdiğimiz desek, sevdiğim kız yok, zaten yıllardır bir türlü bağlanamadım gitti.4 gün geçince soğuyorum.İşin özü şu ki, yeni yıl ne tat veriyor ne tuz.Artık bayramında zevki kalmadı.Kardeşim biz ne için yaşayacağız ??

Öyle içimi bi döktüm :) . Evet eğer imkanınız olsaydı nerde , ne yapmak isterdiniz ? Orjinal fikirler çıkar mı merak ettim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zefyhr
    zefyhr's avatar
    Erkek

evde tabiki  en güvenli yer

taksimde turistlere elleşme manzaralara hazır olun bu yıl gene :))

ve tabi bombalı saldırılar.. yemen el-kaidesi uslu durmıycak bu yılbaşı eminim.buraya yazıyom.

hııvfffffffff.... fhüüüüüüüüüüüüü.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kral_Benim
    Kral_Benim's avatar
    Erkek

herhalde pc başında gireceğim hatta bu sene bir fantezi yapmayı düşünüyorum saat 12'ye bir kala saati durduracağım yani siz gidin ben sonra gelirim muhabbeti (: biliyorum ben saati durdursamda zaman geçecek ama bizim kiside fantazi idare edin.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XsyNcmast3r
    XsyNcmast3r's avatar
    Erkek

222'deyim:D

Yanlızlık bir ilaç mıdır?,Yoksa hastalığın ta kendisi mi ? Kusursuz işlediğin aşk cinayetlerinin kurbanı olmak zorundamıydı bu beden ? Yoksa yüzünde bir kartanesi kalınlığında ki beyaz düş kırıklıklarının ıslanmış halimi.. ? Bir başlangıcın son haykırışlarıyla can çekişip bittiği anda,hiç ummadığın bir birliktelik tekrar nasıl başlar? Başlarsa ne kadar sürer ? Sürse de tazeliğini nasıl saklar? << XsyNcmast3r >>
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

XsyNcmast3r bunu yazdı:
    -----------------------------

lan :D Eskişehiri özlemiş adama bu denir mi...Of bea...Şimdi Eskişehir başka güzeldir..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllBlack
    AllBlack's avatar
    Erkek

İmkanım olsaydı tüm şehrin ışıklarını görebileceğim ve insanların sevinç çığlıklarını duyabileceğim bir yerde girmek isterdim. Çokta zor birşey değil ama yazıkki şimdi mümkün değil =]

Elimde bir çok download sitesinin(hotfile,rapidhare..)premiumu,birçok torrent sitesinin hesabı ve davetiyesi(torrentleech,türk torrent sitelerinin hepsi,zamunda...) cüzi rakamla mevcuttur(mks.10euro en az 1euro). Aynı zamanda virüs,trojan ve benzeri dosyalarınız 1euro karşılığında görünmez yapılır.İlgilier pm atarak detaylı bilgi alabilirler.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

uykusuz gözlerle sıcacık yatakta :)) (planım odur.!)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XsyNcmast3r
    XsyNcmast3r's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

XsyNcmast3r bunu yazdı:

lan :D Eskişehiri özlemiş adama bu denir mi...Of bea...Şimdi Eskişehir başka güzeldir..

kader kanka napalım atla gel bi gecelik bişi olmaz boşver 222 kadar hiçbiyer keyif vermez eskişehir bambaşka londra paris halt etmiş :p ( senin yerine de eğlenirim aratmam yokluğunu :D )

Yanlızlık bir ilaç mıdır?,Yoksa hastalığın ta kendisi mi ? Kusursuz işlediğin aşk cinayetlerinin kurbanı olmak zorundamıydı bu beden ? Yoksa yüzünde bir kartanesi kalınlığında ki beyaz düş kırıklıklarının ıslanmış halimi.. ? Bir başlangıcın son haykırışlarıyla can çekişip bittiği anda,hiç ummadığın bir birliktelik tekrar nasıl başlar? Başlarsa ne kadar sürer ? Sürse de tazeliğini nasıl saklar? << XsyNcmast3r >>
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Valira
    Valira's avatar
    Dişi

home party.

disarisi cok urkutucu ve yorucu oluyo

The ability to destroy a planet is insignificant, next to the power of the force.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

XsyNcmast3r bunu yazdı:

kader kanka napalım atla gel bi gecelik bişi olmaz boşver 222 kadar hiçbiyer keyif vermez eskişehir bambaşka londra paris halt etmiş :p ( senin yerine de eğlenirim aratmam yokluğunu :D )

eyw dostum :)

-------

Yaw abi istanbulda dıarıda olunmaz.Abaza, pislik dolu.Eskişehir 1.lige çıktı, bütün herkes sokaklarda idi.Karısı, çoluğu, çocuğu...Kimseye birşey olmadı.Taciz, şu bu olay falan yok.Yılbaşında da olmaz.Olursada çok sarhoşlar olur ama bunca senedir denk gelmedi.

:-/ Darısı istanbulun baına diyicem ama...

---

Öte yandan ben alıcam 2 70liği, ton balığıdır, tavuktur, yoğurt, peynir, salata, meyva, cipsimi...Oturucam gece 9 dan sabah 3-4 e kadar içicem.Mevzu bu.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XsyNcmast3r
    XsyNcmast3r's avatar
    Erkek

İstanbul pislik şehir,eskişehir ise geneli öğrenci olduğu için pek öyle olaylar olmaz eskişehir güzeldir herkezin bir kez gelip görmesi gereken biyer özellikle gecelerini =)

Toplam Hit: 3473 Toplam Mesaj: 27