folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder A Tipi İnfluenza Virüsü Olarak Da Bilinen H1N1 Virüsü Hortladı.

A Tipi İnfluenza Virüsü Olarak Da Bilinen H1N1 Virüsü Hortladı.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Maske takın beyler bayanlar; orospu çocuğu virüs mutasyon geçirmiş özellikle 8 yaş altı 50 yaş üstü elektrolikit dengesine, sıvı tüketimine, protein alımına dikkat etsin.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

Yıllardıt hastanelerin acil servisinde çalışıyorum hiç bir tedbir almadım şükür hiç kimsedende mikrop virüs kapmadım burda infuluanzalı hastar yüüümüze mi hapşırmadı bilmem ne vürüsleti dibümizde mi oksürmedi bünye nasıl sağlamsa 

Yav he he
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Dün gece yine hastanedeydim bu sefer komşunun çocuğunu götürdüm. O da aynı çıktı.

ilacı yazdılar gönderdiler. hastane full dolu. 

İlaç yine aynı , k.çekmce de nöbetçi olan  1 eczane 23:00 ile  02:00 arasında 42 tane ENFLUVİR  satmış.

Bu adam da durumu bildiği için stoklamış ama yetmemiş. Haliyle diğer eczanelerde bulamayan buraya yönelmiş.

Birde eczaneyi arayan arayana , her arayan aynı ilacı soruyor. varmı yok mu ?

Millet haliyle  farkılı ilçelerdeki eczaneleri de aramaya başlıyor bu sefer.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    Hay s.kim boyle isi, her salgin bizim okulda da gorulmek zorunda mi!? :( uyuz olmadan atlattik, simdi de sirada bu var.

vatandaşa kafam girsin!..
Toplam Hit: 6541 Toplam Mesaj: 55
domuz gribi h1n1