folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder A2 Ehliyet Alsam Kuryelik Yapabilir Miyim?

A2 Ehliyet Alsam Kuryelik Yapabilir Miyim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

merhaba

yaza doğru motor almak istiyorum bunun için para biriktirmeye çalışıyorum. motor ehliyetim yok ilk işim a2 ehliyet almak olucak. sağda solda part time kurye arayan birsürü yer görüyorum (yemek satan mekanlar) bu mekanlar yeni ehliyet almış birini işe alırmı ? araç kullanabilen biri için motorla trafiğe çıkmak zor olurmu ?

birde ehliyet kursu fiyatları kurstan kursa farkediyomu heryerde sabitmi ? sabitse boşuna araştırmayayım ?

black implies white, self implies other, life implies death.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ek iş olarak bile yaparsın ya o tür mekanların sahibi ne bilsin senin nasıl kullandığının ehliyetin olsun yeter onlar için çünkü başları derde girmesin diye başka bir sebebpten değil yani yol bile hzlı götür getir onların baktığı şeyler bunlar

dominosta filan part time yada vardiyeli ek iş olarak kuryelik yapanlar var 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cthax
    cthax's avatar
    Erkek

Hocam en fazla gözlerinin önlerinde bir kere motoru çalıştırmanı isterler o kadar sıkıntı yok anında alırlar kullanabilin yeter

Artık teknolojice Konuşma zamanı!