folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder ABD'den İthal Orijinal Ve Ucuz Supplement Gonderilir

ABD'den İthal Orijinal Ve Ucuz Supplement Gonderilir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    makets
    makets's avatar
    Erkek

hocam elinde 5 lb lik  domuz katkısı olmayacağından emin olduğun whey protein ne var. Özellikle dymatize iso 100 çikolata 5 lb var mı? Fiyatıyla birlikte söyler misin. Önceki fiyatların piyasaya göre uygun. 1 kere alışveriş yapıp şansımı denemek istiyorum. Sorunsuz gelirse devamlı alıcın olurum. 

// hocam fiyatları gündüz gözüyle bir daha kıyasladım kanaatim sen bu işi gönüllü yapıyorsun. Çok bir kar aldığını sanmıyorum.

makets tarafından 20/Kas/13 11:03 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

Spora yeni başladım. Şimdilik yağ yakma ve alışma sürecindeyim. Kas yüklenme sürecinde belki alabilirim.

destination@tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek
    makets bunu yazdı

hocam elinde 5 lb lik  domuz katkısı olmayacağından emin olduğun whey protein ne var. Özellikle dymatize iso 100 çikolata 5 lb var mı? Fiyatıyla birlikte söyler misin. Önceki fiyatların piyasaya göre uygun. 1 kere alışveriş yapıp şansımı denemek istiyorum. Sorunsuz gelirse devamlı alıcın olurum. 

// hocam fiyatları gündüz gözüyle bir daha kıyasladım kanaatim sen bu işi gönüllü yapıyorsun. Çok bir kar aldığını sanmıyorum.

aynen gozlemledigin gibi sevgili hocam.. urun satislarindan muritlerimiz uzerinden maddi beklentide , karda yok.  bir yandan muritlere ucuz supplement tedarik imkani sunuyorum bir yandan da alisveris yaptikca kendi yerel satis departmanimdan bonus puan topluyorum bu da benimle pazarlamacim aramdaki mevzu.

burada satisini gordugunuz her urun turkiye urun bedeli ve kargo fiyatindan asagida olacagi gibi , abd siteleriylede fiyat + kargo bazinda hemen hemen ayni duzeyde seyretmektedir. 

5lb helal sertifikali tek urun ultimate nutrition prostar whey, fiyati piyadaki rakiplerine gore uygun , 1 servis 25gr protein + 6gr bcaa + diger amino asitler ile icerigi zengin , servis adedi en yuksek urun 80+

prostar 100 5.28 lb - $42.99 dolar urun + $50.40 kargo ucreti

genel olarakta whey urunlerinde domuz mahsulu bulunmadigini bilmeni isterim, urunun sentez ve raf omru islemlerine uymadigi icin tercih edilmiyor, istesende zor bulursun yani oylesini.

iso 100'e gelirsek; fazla soylenecek bisey yok.. yasasaydi hz isa'da bu proteini kullanirdi .. six pack dieti yapiyorsan , kalori takibindeysen oneririm aksi durumda gozle gorulur fark yaratmaz.

iso 1.6 lb -  $27.99 dolar urun + $18.90 kargo ucreti

iso 5 lb - $71.99 dolar urun + $44.10 kargo ucreti

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

1 serviste: 25 gr protein / 6gr uzerinde bcaa / dusuk yag / toplam 25000mg amino asit

1 tupu 80+ servis icerir.

1) Ultimate Prostar %100 whey 2390 gr

+

2) Ultimate Prostar %100 whey 2390 gr

+

3) Ultimate HorsePower Pre-workout (Kre-Alkalyn , Creatine Ethly Ester , Tri-Creatine Malate , Betaine , Taurine , L-Glutamine , NO Power Blend , Arginine , Beta Alanine, Arginine kompleksi)

promosyon fiyati = $160 dolar (kargo dahildir) 

urunun sadece 1 tup icin turkiye fiyatini gormek isterseniz http://www.supplementler.com/urun/ultimate-prostar-100-whey-2390-gr-614

hojucuk tarafından 05/Ara/13 09:22 tarihinde düzenlenmiştir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yosi
    Yosi's avatar
    Erkek

Merhaba bu arkadaşdan Hakman hocam sayesinde köpeğim için ilaç aldım sorunsuz alışveriş yaptık ürünler sadece bayram tatili 9 gün olduğundan geç geldi onun haricinde gönül rahatlığıyla ticaret yapabilirsiniz..

Saygılar..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

Evet yeni bir promosyon urunle birlikteyiz;

PharmaFreak RIPPED FREAK Pre-Workout 200gr / 45 servis

urun promosyon fiyati $35

kargo: $7.95 

Model 530 Platinum Series Lifting Gloves - Eldiven

promosyon fiyati: $25

kargo: $7.95

http://www.schiek.com/store/index.php?route=product/product&path=60&product_id=197

(kargolar fiyati urun agirliklarina gore en ucuz tarifedir, daha once agir kg protein alanlar simdi kargo niye ucuz diye dusunmesin)

Toplam Hit: 12841 Toplam Mesaj: 77