folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder ABD'li Çavuş Graham 4 Milyon Dolarlık Yatırımına %30'Luk Pay Teklif Ediyor Bana [Dolandırıcılık İçerir]

ABD'li Çavuş Graham 4 Milyon Dolarlık Yatırımına %30'Luk Pay Teklif Ediyor Bana [Dolandırıcılık İçerir]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

hesabını bilmeyen çavuşlar döner götünü avuçlar hocam. 

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı

yorumlar efsane :D

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kofcu
    kofcu's avatar
    Erkek

Aklıma feyyaz geldi

https://www.youtube.com/watch?v=2zd8lY2HQXk

ben de sevgiden yanayım...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Buna benzer çok mail ve mesaj alıyorum. Sahibindendeki ilanıma amerikaya ürünü gönder diyen mi dersin, sana miras kaldı gel %50 diyen mi dersin. Hepsindede taktik aynı. Bir tane whatsapp asker veya subay fotoğrafı. Halkın askerden korktuğunu biliyor veya öyle düşünüyorlar. Adam ptt kargodan yolla daha masrafsız olur demese daha iyiydi ya neyse. Düşünün artık oraya kadar biliyorlar. Artık şüphe etmiyor da değilim ülke içinde bu bilgileri verenler var. Keriz yerine koyuyorlar resmen milleti. Acaba bu kadar saf mıyız demeden de yapamıycam. Sorgulamayan, korkan, herşeyi kabullenen bir toplum olduk vesselam. Bu numaraları yiyen var ki uğraşıyorlar. 

Syntax error..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    override
    override's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı
    buzukatak bunu yazdı

Çavuş Graham'ı tanırım, iyi çocuktur. Kefilim.

uhuahua neden bilmiyorum ama çok iyi ve anlamsızca kahkaha attım :D

aynen bende iyi guldum :D

< ="//www.youtube.com//emCwdzo0TWQ" width="560" height="314" allowfullscreen="allowfullscreen">

override tarafından 13/Mar/18 14:55 tarihinde düzenlenmiştir

g͇̫͛͆̾ͫ̑͆l͖͉̗̩̳̟̍ͫͥͨ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek
    Florenzi bunu yazdı

Ben Çavuş Graham. Bu mesajı da tek elle çavuşu tokatlarken yazıyorum dese yeriymiş bu saçmalığa. Hele son paragraf beyin yakan cinsten. Neyi neye takıyon amq.

:D :D :D :D  

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

ne kadar zaman geçmiş aradan ben halen anlamadım bu herif nasıl işi dolandırmaya bağlayacak? devamı noldu acaba?

Çok sıkılıyom
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı

ne kadar zaman geçmiş aradan ben halen anlamadım bu herif nasıl işi dolandırmaya bağlayacak? devamı noldu acaba?

Borcum var, yasal takipteyim para gönder sonrasında ne istersen yaparım deyince mesaj gelmedi başka :D

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.