Abi Yardım Edin Lütfen :((

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    best
    best's avatar
    Erkek
    -irc.sohbetci.com- *** You are banned from Sohbetci ( reklamci it)
    -
    Closing Link: Misafir7868047[202.54.87.146] (User has been banned from Sohbetci ( reklamci it))

www.sohbetci.com abi ben reklam yapmadım reklam yatı dio hemde hakaret edio. Bu adama bi güzeLLik yappın Ya. Ben ne yaptıysam en ufak zarar weremedim. Adam sohbet serveri war die kendini bi p...k sanıo. Siz Bi el atsanız çok sevinirim. şimdiden değerli zamanlarınızı okumak için bile olsa ayırdığınız için teşekkür ederim.

the BeSt oF HaKaN
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytek
    Aytek's avatar
    Erkek
    bence nickin misafir....olduğu için banlandın.ve bence seni banlayanda bi bot olabilir.takma kafaya ya başka servermı yok?kendi serverını aç sende banla insanları...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    best
    best's avatar
    Erkek
    yok aytek abi ben oraya 2 senedir takılıom. nickimde misafir değildi. ircinde acemisi değilim biliom o kuralları. adam inat gidio bana. herkese ahkam kesio. o server yimnetin. bunuda yönetici atamışlar. ama adam kendi malı gibi kullanıo. adam ibnenin teki. kız tawLamak için kullanuıo yetkisini.

the BeSt oF HaKaN
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytek
    Aytek's avatar
    Erkek
    sende str et takılma o servera o zaman.madem ortam kötü takılma.zaten irc yi kız için kullanan dallamlardan birine bişey yapıcam bigün ama ne zaman?
Toplam Hit: 11982 Toplam Mesaj: 4