folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hertürlü Web tabanlı Saldırı Taktik ve Stratejileri
linefolder Abılerım Bırseyı Mrk Ettım (Sıfre Kırıcı Ile Ilgılı)

Abılerım Bırseyı Mrk Ettım (Sıfre Kırıcı Ile Ilgılı)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray2
    eray2's avatar
    Erkek

sımdı abılerım bılıyosunuz yazılmıs , yıldızlı sıfrelerı kırabılıyoruz ne yazdını ogrenebılıyoruz...

ama yazılmamıs sıfrelerın ne oldugunu ogrenebılırmıyız ?? karısık oldu acıklayım

dıyelım bır sıte war  sıte  kullanıcı adı ve sıfre ıstıyo ... bızde kullanıcı adı var ama sıfre yok bu sıfreyı bulabılme yolumuz warmı ??    fake felan gıbı degıl ..  progrm olmalı .. cat dıye o sıfre yerıne yazılabılcek yazıları solemelı ....

warmı acaba ?? 

ya bır yol bulacagız , ya bır yol acıcagız
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyHaNN
    AyHaNN's avatar
    Erkek
    soruya bak...Sence varmi?

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rbtx
    rbtx's avatar
    Erkek
    bişi soracam senin hackle alakan varmı zamanında freesiteler nasıl kırıldı sanıyosun ama artık serverlar yemiyo ban yiyebilirsin proxy ile olabilir belki unsecure ve bruteforce
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

eray2 ne kadar cahilsin böyle bi program olmaz olurmu ben o programla günde 1500 tane web sitesi hackliyorum bak şimdi..

http://www.amazingum.com a bir kere tıklıosun ortadaki programları indir hepsi işine yarayacaktır :=))))

kardeşim ayhan doğru şeyi söylemiş gerçi ama hakkaten sence böyle bi program olsa bile ben sana verirmiyim ?

Zimbabwe
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray2
    eray2's avatar
    Erkek

1. si dedıgınız sıte acılmıyo

2. bılmıyorum soruyorum bunun nesıne kızıyorsunuz !''

ya bır yol bulacagız , ya bır yol acıcagız
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    öğrenmek ayıp değil öğretmemek ayıp Doğrusu bu siteye yeni üye oldum ilginç vede matrak vede vahşi bir site her şey var. Ama lütfen öğrenmek isteyen arkadaşlarımızı kırmayalım. sevgili eray bende aynı konuyu araştırıyorum bulursam mutlak sana bildirecem. sen üzme kendini arkadaşlara sesleniyorum, siz fazla biliyorsunuz diye kimseyi küçük görmeyin lütfen çünkü sizde bir zamanlar bilmiyordunuz size öğretenlere minettar olmalısınız. Ama sanırım xp uyumlu bir stealth programı ile profilini aldığın sitenin Ip 'sini brutush ile taramaya verip şifreleri kırmak mümkün oluyordu yanlış hatırlamıyorsam. bir ara bu programlarla siteleri oldukça etkili hekliyorduk Hacked by Bilgins ile yapıyorduk. bende bu konuya değinecem sende bir dene bakim.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 1939 Toplam Mesaj: 6