folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Abra A5 V11.1 Almalı Mı Almamalı Mı?

Abra A5 V11.1 Almalı Mı Almamalı Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    palakan229
    palakan229's avatar
    Erkek

Müritler monsterde bahar indirimi başlamış. Bugün şans eseri bakarken gördüm.

Bu modelde dikkatimi çekti f/p olarak oldukça iyi duruyor. Hazır dolar düşmüşkende alayım dedim. Ancak birkaç farkı yerde GTX 1050 için 2. sınıf üst düzey ekran kartı olarak gözüküyor.

Shiftdelete vb youtube videolarına baktım genel anlamda FPS değerleri yüksek ve şuan ki güncel oyunların bir çoğunuda açıyor. Çok sık oyun oynayan biri değilim ama almışken 5-6 yıl götürsün ilk 3 yıl adam akıllı çıkan oyunlardan alırda oynarsam düzgünce kasmadan oynayayım istiyorum. Ki gelecek 3-4 güzel oyun illa ki olacaktır.

Velhasıl kelam, GTX 1050 olması biraz dikkatimi çekti; ama yorumlar gerdi. Sitede bu işlerden anlayan kullanan eden illa ki vardır. Sizce almalı mı alınmamalı mı? İleriye dönük olacağı için tavsiyelerinize ihtiyacım var. :)

Sevgi, insanın şeyleri en olmadıkları gibi gördüğü durumdur. / -Nietzsche
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek

Tulpar var bende 2.kez anakartı göçtü. Teknik servis çok iyi allahı var yalnız garanti bitince yine göçünce ne olacak görecez.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

Bende bakiyorum aynisina. Monster lar sorunlu mu acaba?

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek

kasalar bok, teknik servis iyi ama illa istanbula gitmesi lazım aletin. eskisi gibi uygun değil fiyatlar. öbür markalara yönelinebilir.

Toplam Hit: 963 Toplam Mesaj: 4
gtx 1050 abra a5