folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Ab"Ye Girmenin Getirileri Neler?

Ab"Ye Girmenin Getirileri Neler?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek

Aslında uzun zamandır merak ettiğim birşeydir sittin senedir bu adamların kapısındayız.Alın da alın resmen acizmişiz gibi onlarsız yokmuşuz gibi..

Şimdi şunu sormak istiyorum biz bu ab ye girince nasıl bir getirisi olacakki biz bu kadar ısrar ediyoruz? 

Şimdi gene o partiye bu partiye yüklenmeyelim gelen şeyler bekliyorum şu olur bu olur gbisinden konu neden bu hale geldik konusuna dönmesin

Konumu silenlere inat kürdüm
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

En büyük getirisi Gümrük birliği ve sınırların kalkması dolayısıyla ciddi manada ekonomi düzelir gibime geliyor.

Küresellemşme sürecinde Türkiye Avrupa birliğine girerse eğer bu süreçten olumlu olarak etklenir.

Ama sorarsanız ki desteklermisin?

Hayır asla...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KafirImam
    KafirImam's avatar
    Erkek

Bi getirisi olmaz ...

Adamlar alırlarsa bizi parçalar öyle alırlar ... İnsan düşmanının iyiliğini ister mi bırakın kardeşim .

O kadar işsiz var , ABye girene kadar k*çımızı yırtmak yerine , devletin parası mı yok ... Borca harca aldırmasın paso fabrika açsın ... Çin gibi üretim devi olalım . Ondan sonra görün getiriyi götürüyü ... 

bi kaç çapulcuya ticaret yapmaktansa 200 ü aşkın ülkeye ticaret yapmayı tercih ederim...

isterse ambargo koysun.

adam mı kalmadı dünyada.

O da yok.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    KafirImam bunu yazdı:
    -----------------------------

Bi getirisi olmaz ...

Adamlar alırlarsa bizi parçalar öyle alırlar ... İnsan düşmanının iyiliğini ister mi bırakın kardeşim .

O kadar işsiz var , ABye girene kadar k*çımızı yırtmak yerine , devletin parası mı yok ... Borca harca aldırmasın paso fabrika açsın ... Çin gibi üretim devi olalım . Ondan sonra görün getiriyi götürüyü ... 

bi kaç çapulcuya ticaret yapmaktansa 200 ü aşkın ülkeye ticaret yapmayı tercih ederim...

isterse ambargo koysun.

adam mı kalmadı dünyada.

Bende girilmesini istemem ama öyle herşeye bok atmamak lazım.

Şuan senin gümrüklerinin açılması ve sınırlarının açılması demek her manada yüksek standart(!)larda yaşaman demektir...

PAso fabrika açmak falan demişsin :) Neyse..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    ban açılır??

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KafirImam
    KafirImam's avatar
    Erkek

lordvader89 bunu yazdı:
    KafirImam bunu yazdı:

Bi getirisi olmaz ...

isterse ambargo koysun.

adam mı kalmadı dünyada.

Bende girilmesini istemem ama öyle herşeye bok atmamak lazım.

Şuan senin gümrüklerinin açılması ve sınırlarının açılması demek her manada yüksek standart(!)larda yaşaman demektir...

PAso fabrika açmak falan demişsin :) Neyse..

:) her şeye bok attıgım yok üstadım.

ben emperyalizme tavrımı koyarım sadece .

70 milyon nüfus var

4 milyonu işsiz geziyo

bunların hepsi iş sahibi olsa da .. satamamasına rağmen bişeyler üretse bence yine de iyidir :)

O da yok.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:
    ban açılır??

cık. açılmaz :D

az insan çok huzur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:
    ban açılır??

gene mi aynı mevzuya geliyoruz

Konumu silenlere inat kürdüm
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_felsefe
    by_felsefe's avatar
    Erkek

ab yi girersek ab de bize girer :D ondan sonra ne kadar güzellik varsa örnegin istanbul sahilleri tarihi zenginlikler örf ve ananelerimiz hepsi kocaman bir yalan olur hemde bir hic ugruna yani hristiyanin gönlü olsun diye. Hepsinin alayini taburunu tümenin tugayini biippp. Kim sannederse iyi olur diye cok yanlis düsünür. Bizim sorunumuz sadece elimizde olan degerlerin kiymetini bilememek. Sadece istanbuldaki zenginlikler baska bir ülkede olsa dünyanin altin sehri diye tanitirlar. Bizde avrupaya girecegiz diye Gavura boyun egiyoruz. Uyan cevresindeki zenginlikleri göremeyipte baska yerde güzellik arayan Engelli türk vatandasi.

Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma, sakın! Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın. Dogacaktır sana vaad ettiği günler Hakkın; Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

özgür kürdistana kavuşmak, ermeni kardeşlerimizle yüzyıllık ayrı kalmışlığın bitmesi, kıbrıslı rumlarla kucaklaşabilmek, ülke topraklarında Türkler kadar 70küsür milletten komşumuz olması, yasalarımızın beceriksiz ankara politikacıları yerine, üstün zekalı muhteşem eğitimli brüksel politikacıları tarafından yapılması ...

say say bitmez 

herşeyin bir şeyi vardır
Toplam Hit: 2420 Toplam Mesaj: 10