Acaba Dolandırıcılık Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek

bi önceki mesajımda %90 dolandırıcılardır demiştim, ama şimdi arkadan telsiz sesi geliyodu demişsin, o zaman bu ihtimal %100 oldu ve ihtimal olmaktan çıkıp kesinlik kazandı.

msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek

Dostum öyle bir durum olsa annen yada babanın telefonunu istemez. Polis dediğin ulaşmak istediğinin 7 ceddinide bulabilir.

Gel bili bili gates
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Beni de bu şekil de aradılar lavuğa direk şunu söyledim İstanbul büyük çekmece baş savcısı 1453145 nolu savcıyım sen kimsin dedim adam bir daha o teli açmadı :D

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WitchKing
    WitchKing's avatar
    Erkek

aradılar mı basın küfrü harbi polisse zaten karakola alınca arkadaşlar çok işletiyor ondan dedim falan dersiniz adamların bişi diyecegi yok :)

Güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

aq ne bicim doneme girdik

harbi polis arasa sovecez :)

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Avukat
    haybeci
    haybeci's avatar
    Erkek

geçenlerde benim arkadaşın babasını aradılar polisiz diyo tc kimliğinden anne kızlık soyadına kadar kredi kartının numarasına kadar her şeyi söylediler adam yine de inanmadı şuan bi işim var ben karakola gelirim orda konuşuruz dedi arkadan bi ses duyduk: " yemedi orospu çocuğu " dedi arkadaşın babası da senin ananı siktim şimdi falan dedi kapattı telefonu karşı taraf. karakolu aradık hala bulunamadılar.

Dünyada kendi işkence örneklerini sergilememiş ulus ve dönem hemen hemen hiç olmamıştır. Ancak ne insanlar değişmişlerdir ne de olaylar ve sonuçları.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mYMusti
    mYMusti's avatar
    Erkek

walla hocam bas küfürü kapat hemde iyi söv ki dolandırıcı ise arayamasın polis ise de anında kapıda biter zaten :D sende o zaman dersin dolandırıcı çok fazla olduğu için inanmadım diye :D merak etme birşey olmaz polis gelipde neden telefonda inanmadın diyer bir şey demez sana

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karem
    karem's avatar
    Erkek

Dayının soy ismini vermeyesin inşallah. Veydiysende, Annen, bankaları arayacak kızlık soyismini sallama bir soyisme çevirecek, gerçek kızlık soyismi vermesin.

NE-NEDEN-NİÇİN
Toplam Hit: 4691 Toplam Mesaj: 39