Acces İle İlgili Sorun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    sevgili arkadaslar ilk once soyleyim asprehberi hacklenmiş neyse asıl konumuza girelim şimdi daha once duymusdum ama bulamıyorum acces veritabanı bildiginiz gibi belli bir kayıttan sonra şişmekte bende bu şişmeyi engellemek iöin kod arıyorum kodlar varmıs o kodlar sayesinde şişme olmuyormus o kodları nereye yazıcam ve o kodları verirseniz sevinirim

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek

access mi kaldı hocam :|

mysql kullan rahatla (H)

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    olsun acces seviyem ben

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hoca bi kaç taktik war fakat uzun ömürlü değil

eğer bakkala,manava site yapacaksan access kullanırsın...

mssql veye mysql kullan ömürlük olsun :)

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meftuni
    Meftuni's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    şişmeden kastın ne aga ?
    Sunucun iyise Access 100mb olsa bile elleme koda moda da gerek yok kasma felan yapmaz..

Hayat : Silgi kullanmadan yazılan yazıdır! (TBT Meftuni)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    SharpShooter bunu yazdı:
    -----------------------------

şimdi güzelbahce cengiz topel lisesi siteinintasarımı falan degistirdim ve kodlama yoktu kodlama yapdım uyelik sistemi haber ve duyuru sistemi anket sistemi resim galerisi videolar ve ozel sayfalar bolumu yapdım

uyelik ayrı db den  haber ve duyuru + anket +resim ile video galerisi + sayfalan ayrı dbden 2 adet db ve sitede toplam  ama olsun bi kac yontem var diyosunuz o yontemleri gosterrseniz sunucu derkende markum.netten hosting alıncak yada mebden host yararlancak

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

arkinfes bunu yazdı:
    SharpShooter bunu yazdı:

şimdi güzelbahce cengiz topel lisesi siteinintasarımı falan degistirdim ve kodlama yoktu kodlama yapdım uyelik sistemi haber ve duyuru sistemi anket sistemi resim galerisi videolar ve ozel sayfalar bolumu yapdım

uyelik ayrı db den  haber ve duyuru + anket +resim ile video galerisi + sayfalan ayrı dbden 2 adet db ve sitede toplam  ama olsun bi kac yontem var diyosunuz o yontemleri gosterrseniz sunucu derkende markum.netten hosting alıncak yada mebden host yararlanc

----------------------------

hoca okul sitesiyse bişi olmaz

access 20.000/30.000 kayıttan sonra şişer şişer dediğimizde az  bi miktar performans kaybı olur

sen access ile aynen devam :)

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
Toplam Hit: 1992 Toplam Mesaj: 7