folder Tahribat.com Forumları
linefolder Delphi - Pascal
linefolder ACELE DELPHI ODEV YARDIMI !!!!!

ACELE DELPHI ODEV YARDIMI !!!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAOS
    KAOS's avatar
    Erkek
    acele delphi de yapılmış kodlarıyla beraber tum dosyalarıyla beraber hazır internet kafe programı lazımdır bitirmem buna baglıdır proje ödevi internet kafe programı akınsoft yada tinasoft easycafe programı benzeri olacaktır....
    ACİL YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM
    umut3000@mynet.com

FALL ONTO YOUR KNEE FOR THE PHANTOMLORD
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    avkan
    avkan's avatar
    Erkek
    İNNDİR.COM"A BAK İNTERNER CAFECİLER İÇİN BİR KAÇ PROGRAM GÖRDÜM BİRDE PROGRAM SATAN TEZGAHÇILARDA VAR

avkan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    Yuh abartmis elemanlar
    hadi iki saat arasindaki farkdan ücreti cikaran bişe istesen neyse de komple yazilim paketi istiolarsa hojaların bundan ticari çıkarı wardır kesin, cok acak bunar

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    444
    444's avatar
    Erkek
    KAOS bunu yazdı:
    -----------------------------
    acele delphi de yapılmış kodlarıyla beraber tum dosyalarıyla beraber hazır internet kafe programı lazımdır bitirmem buna baglıdır proje ödevi internet kafe programı akınsoft yada tinasoft easycafe programı benzeri olacaktır....
    ACİL YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM
    umut3000@mynet.com

ohhh ne guzel....armut piss agzima dus...

kendin biseyler yapmaya calissana biraz...
    takildigin yerde gel buraya sor...

sıfırdan sana program yapalım kodlarıyla sana teslim edelim ne guzel dimi??
    boyle seymi olur yawww!?

hayret bişey.....

nox...!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    444
    444's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı:
    Yuh abartmis elemanlar
    hadi iki saat arasindaki farkdan ücreti cikaran bişe istesen neyse de komple yazilim paketi istiolarsa hojaların bundan ticari çıkarı wardır kesin, cok acak bunar

ben pek hojaların ticari amacı oldugunu sanmıyom...

bu arkadasin olabilir ama...

nox...!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAOS
    KAOS's avatar
    Erkek
    444 aslan ödev olmasa ugraşmam en iyi cafe programları zaten elimde var ticari bir amacım yokh olay bizim hocaların tatminsizliginden ileri geliyor ag üzerinden makinalara işlem yaptıramıyorum diğer işlemler yapılıyoda fakat ag üzerinden nebilim logout client özellikleri shutdown gibi şeyleri yapamıyorum.Bu yüzden yardım istiyorum help helpppp
    delphide yapılmış internet kafe programı gerek

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAOS
    KAOS's avatar
    Erkek
    Eleştiri ye veya başka bişeye değil Delphide Yapılmış internet kafe , Ogrenci Takip , Adres Etiket programlarının kodları ve full source ile lazımdır.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WaNDReMa
    WaNDReMa's avatar
    Erkek
    Ayıp ya..Bunlar gayet basit programlar veritabanı uygulamaları ve Socket programları..yani ne diyebilirim hangi okulda okuyosun bilmiorum ama eminim hocan senden hazır yapılmış program istemez ve buraya bunu yazman bence senin ayıbın..ne bekliosun sana program yazıp verelim mi?Eğer bu kadar basit uygulamalarla başın dertteyse zaten bitirme okulu..

Heavy Metal is the law..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackbird
    blackbird's avatar
    Erkek
    444 +1
    şimdi şöyle yapalım nekadar zamanın ver dedikten sonra böyle bir programın kaynak kodlarıyla bulman zor ama buldun farzedelim sonra hocaların anlat bakalım dediğinde ne olacak ve ya tam sen hocalara gösterirken birden hata çıktı ya ozaman şimdi 444"ün dediği gib yapalım ben sana başlangıç yolunda faydalı olmaya çalışayım..

delphi"yi açtıktan sonra hemen bir client ve server bileşeni ekle bir memo bir panel hemen client ve server bileşenlerini incelemeye başla örnekleri var delphide yani ne işe yarayacağı anlarsın mutlaka sonra programın amaçlarını anlamaya çalış sonra programın biryerlerinde takıl soruyu takıldığın yere göre sor bakalım ne olacak...

Çizmiş Ruhu Hisset...
Toplam Hit: 3994 Toplam Mesaj: 9