folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Acer 5220 Görüntü Sorunu (Laptop)

Acer 5220 Görüntü Sorunu (Laptop)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoLGeTuRK
    GoLGeTuRK's avatar
    Erkek
    acer aspire 5220 laptop var format attım bütün driverlerini kurdum ekran kartınıda tanıdı ve kurdum fakat film izleme için herhangi bi vidyo açıyorum ekran küçükken sorun yok ama tam ekran yaptıgım zaman görüntü tabiri caizse pır pır ediyor.gidip geliyo yani acaba sorun nedir bilgisi olan var mı?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    ekran çözünürlük formatı ile alakalı bi sorun olabilr değiştirip denermisn.düzelmez ise farklı sürücü kurulumu yapmalısn.;)

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serwo
    serwo's avatar
    Erkek

bende de war 5520..kullandığın işletim sistemine göre verdiğim linkten seçip indir.problemin hallolucak..

http://www.laptopvideo2go.com/drivers?dev=&sub=&whql=0&lang=26&orderby=version&dir=desc&os=&os[]=vista

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoLGeTuRK
    GoLGeTuRK's avatar
    Erkek

serwo verdiğin linki açtım ama birsürü şey cıktı ya direk link verebilirmisin xp sp3 kullanıyorum

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serwo
    serwo's avatar
    Erkek

geforce 7000m ekran kartın..şu an 30 ocak 2009 driverı war..bu linkten indir..

http://www.laptopvideo2go.com/drivers/xp/179.48 burdan gir.. soldan driver ı tıkla indir..

7zip ile sıkıştırışmıştır.. eski ekran kartını komple kaldır, restart et.sonra bunu kur..

birde codeclerinden kurtul..klite full kur...codeclerin karıştığından da filmlerin filan kötü oynar.hatta kilitlenir..bu 7000m biraz problemli bi ekran kartıdır. şu an ben bunu kullanıorum.vista32 bit versiyonunu..gerçi windows 7 de kullanıorum..problem yok..bişe olursa pm den yada burdan yaz.yardımcı olurum 5520 ile ilgili..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoLGeTuRK
    GoLGeTuRK's avatar
    Erkek

tamam saol deniyorum

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serwo
    serwo's avatar
    Erkek
    bende şimdi vista32 sini indirdim denedim..gayet sağlıklı çalışıyor..sorun yok..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoLGeTuRK
    GoLGeTuRK's avatar
    Erkek
    saol kardeşim indirdim yükledim sorun kalmadı , tkrr tşkkür ederim
Toplam Hit: 2074 Toplam Mesaj: 8