folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Acer Aspire Donma Sorunu İçin Fikirleriniz

Acer Aspire Donma Sorunu İçin Fikirleriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elyos2600
    elyos2600's avatar
    Erkek

Elimde Yaklaşık 10Küsür Senelik Çift Çekirdek, 3Gb Ram Onboard Ekran Kartı Bir Laptop Var. Son Dönemde Calışırken Ekran Olduğu Gibi Kalıyor Ekranda Dizi İzliyorsam Seste Aynı Şekilde Kapatmadanda Düzelmiyor. Hdd Sorunludur Diye Ssd Aldım Taktım Aynı Şkilde O Ara İşlemci Macunu Falanda Kullandım Belki Isınıyordur Diye Ama Aynı Sorun Devam Etmekte.. En Son Dün Güvenli Modda Açtım Sorunsuz Çalıştı Hatta Kafayı Kırıp Vlc Listesine Tüm Walking Dead Bölümlerini Atıp Sabaha Kadar Çalışmaya Bıraktım Görev Yön.'de Actımki Donarsa Cpu Göreyim Diye.. Ama Emektar Sabah Hala Çalışıyordu.. Haftasonu Format Atmayı Ve Driverları Manuel Tekrar Kurmayı Düşündün Zira W7'nin Oto Gördüğü Driverlardan Huylandım Belki Yazılımsaldır Diye.. Siz Arkadaşların Fikri Nedir.. 

"Hayat; Ölüme Giden Yolda, Sadece Bir Düşten İbarettir.."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

sistem zaten eski. eğer gündelik işler için kuullanıyorsanız linux sürümlerinden birini kurmanızı tavsiye ederim.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek

Senin pc 10 senelikmis tamam donma yapar anliyorum.

Benim acer laptop 2 sene dolmadi garantiden cikmiyor..Tipine modeline bakip aldim almaz olaydim..Acer aspire v nitrodan uzak durun dostlar.

Her gun bir yeri bozuluyor..

Senin sorunun donanimsal oldugunu dusunuyorum..Rami yukselt ve daha dusuk bir yazilim ile calistir laptopu..

Sana tavsiyem daha fazla zamanini parani acer marka bir urune harcama.

TheColtfire tarafından 30/Mar/18 21:41 tarihinde düzenlenmiştir

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    djxeon
    djxeon's avatar
    Erkek

bi bios update yap derim 

yok amk imzam
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elyos2600
    elyos2600's avatar
    Erkek
    djxeon bunu yazdı

bi bios update yap derim 

Hocam Ona Pek Güvenemiyorum Hiç Yapmadım.. Şöyle Acemiye Anlatır Gibi Basit Tarifi Varsa Çok Yardımcı Olur..  

"Hayat; Ölüme Giden Yolda, Sadece Bir Düşten İbarettir.."
Toplam Hit: 1125 Toplam Mesaj: 5
sorunu acer donma aspire