Acer E5-774G 53Xe - Ne Kadar Eder.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

https://www.vatanbilgisayar.com/acer-e5-774g-core-i5-7200u-2-5ghz-6gb-1tb-17-3-gtx950m-2gb-w10-bilgisayar.html

Kucuk oyuncu kasalari var msi'in onlardan almak istedigim icin satmak istiyorum. 

Kozmetik olarak iyi hep evde masada kullandim garantisi bitmistir muhtemelen bakmadim bataryasi kullanima gore degisiyor tabi ama 7 saat degerine ulasiyo diye tahmin ediyorum 

Satilir mi bilmiyorum ama fiyat olarak ne koysam uygun olur bunun icin, ozellikleri soyle

-17.3 ekran 1080p

-intel 7. Nesil i5 7200u 

-gtx 950m ekran karti

-ram 12gb ddr4

-1tb + 128 ssd

Yaziyo zaten herseyi vatanda, fiyat olarak ne eder bu alet

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

fiyat netleşirse pm atın lütfen

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

2500 bandında gider diye düşünüyorum

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    q3zqin
    q3zqin's avatar
    Erkek

satiş fiyatın belirlediğinde haber ver hocam 

* Bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik .. Hayatla erken seviştik üstümüze kaldı..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

geçen sene yazılan yorumlara bak 3000 liraydı zam geldi 3500 oldu diye üzülenler falan var, 5100 liraymış şimdi :/ hayırlı satışlar hocam güzel makine

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

Sahibindene baktim en yuksek 4.200 en dusuk 3.300 fiyat var, yakin zamanda 8gb ram aldim 300 liraya 12 gb ram var,klavyede bi kac tus basmiyodu klavyeyi degistirdim bunu da belirteyim yazmayi unutmusum sonra yalan soylemis gibi olmayim, ilana 3500 yazicam arkadaslar hak edermi etmezmi bilmiyorum cok uzagim ikinci el pazarina, buradan almak isteyene 3000 olur, dedigim gibi tamamen keyfe keder satilirsa mini kasalardan almak icin 

Toplam Hit: 919 Toplam Mesaj: 6
laptop acer