folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Acer Ferrari One 200 (Tavsiye Bekliyorum)

Acer Ferrari One 200 (Tavsiye Bekliyorum)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

bigwave bunu yazdı:
    -----------------------------

bu notebook'u kullanıyorum.. (atom işlemcili olmadığı için netbook sınıfına girmiyor) aralık ayında aldım, laptopta yüksek grafik isteyen oyunları oynayan birisi değilim-test etmedim-.aldığım sıralarda bu fiyat-özellikleri nazara alarak bulabildiğim en iyi bilgisayardı..ilk başta tasarımın çekiciliği vardı. hafif , bataryası ortalama 2-,2,5 saat gidiyor.. Hd , 4gb ram 320GBhdd ..

benim tek takıntım klavye konusuydu..sert klavyelere alışkın olduğumdan ilk başlarda hafif geldi .. bir de alırken çekindiğim tek konu markanın acer olmasıydı (garantiye gittiğide uzun sürebilmesi sebepli..)  aklındaki sorular nedir tam olarak bilmediğim için bahsetmeye çalıştım biraz..

Kardeş aklımda tek bir soru var. Aldığına pişmanmısın ?

Cigu bigule :(
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaCiNGeR
    RaCiNGeR's avatar
    Erkek

arkadasım bende acer kullanıorum. bi kaç kez yazılım sorunları yaşadım. elektronik aksamından kaynaklı ya da donanımsal problem olmadı hiç. 1.5 sene oldu memnunum. bir kere servise verdim. 15 günde geri verdiler. yaptıkları iş format atmak (benim için cokta önemli değildi).. takdir senin.

dostum , orduya katılma kararı aldım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

lenovo thinkpad öneririm ama sen ufak boyutlu arıyosun sanırım o zaman x serisi ni öneririm thinkpad kullanıpta memnun kalmayan aşık olmayan bir insan görürsen kır parçala parasını ben vercem sana

(not : ilkokul cocukları thinkpad sevmez...)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

lalada bunu yazdı:

lenovo thinkpad öneririm ama sen ufak boyutlu arıyosun sanırım o zaman x serisi ni öneririm thinkpad kullanıpta memnun kalmayan aşık olmayan bir insan görürsen kır parçala parasını ben vercem sana

(not : ilkokul cocukları thinkpad sevmez...)

yok hacım minik bişey aramıyorum. Tam bu acer boyunda bişeyler arıyorum. Çok küçükleri sevmiyorum. Ama dediğin bilgisayara bakıyorum şimdi.

Birde RaCiNGeR kardeşim, sen bu modelmi kullandın yoksa başkamı? 

Cigu bigule :(
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bigwave
    bigwave's avatar
    Erkek

1250 lira peşin aldım ,ben memnunum yani içime sindi..hoşuma giderek kullanıyorum .. umarım sen de memnun kalırsın..

Ölüm varsa bir yerde düşündün mü bu hayat niye ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek

Bendede var ama ne yalan söyleyim öz laptopum gibi davranmıyorum :) üveymiş gibi sanki biraz yadırgadım ben birde üzüldügüm olay şu oldu .Nette görmüştüm ustundeki ferrari logosunun 300 euro gibi bir maliyeti oldugu söyleniyor

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaCiNGeR
    RaCiNGeR's avatar
    Erkek

DrKeworks bunu yazdı:

yok hacım minik bişey aramıyorum. Tam bu acer boyunda bişeyler arıyorum. Çok küçükleri sevmiyorum. Ama dediğin bilgisayara bakıyorum şimdi.

Birde RaCiNGeR kardeşim, sen bu modelmi kullandın yoksa başkamı? 

ben 5920G modelini kullanıorum hocam

dostum , orduya katılma kararı aldım.
Toplam Hit: 3084 Toplam Mesaj: 18