folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Açık Öğretim Soruları

Açık Öğretim Soruları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    West
    West's avatar
    Erkek
    Geçmiş yıllara ait sınav soruları lazım.Kendi sitesinde var fakat flash şeklinde.. Elinde hazır olan varsa paylaşırsa iyi olur.

west[at]tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek
    evet arkadaşlar varsa bi zahmet. büyük sevaptır

All is well
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek
    daha önce bi arkadasım için soruları yazıcıdan cıkartmıştım nette var nasıl yapıldığı (güya millet soruları kağıda dökmesin madem insanlara iyilik yapılıyor sorular veriliyor neden yazıcıdan cıkarılması engelleniyor bi türlü anlamıs değilim) vaktim dar şuan yapamazsanız yardımcı olurum 

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanal_Zeka
    Sanal_Zeka's avatar
    Erkek
    google amcaya sorarsn yardımcı olur arkadaşım. ben google amcadan buldum. kolay qelsin.

Tbt"de Konu Konu Gezip Tüm Müritlerin İmzalarını Okuma Gibi Bi Alışkanlık Kazandım :))))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    http://www.acikogretim.gen.tr/acikogretim-gecmis-yillar-sinav-sorulari-f150.html 

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    e öğrenmedede var

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 2348 Toplam Mesaj: 6