folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Açıköğretim Lisesi Ve Askerlik Tecili

Açıköğretim Lisesi Ve Askerlik Tecili

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netwalker
    netwalker's avatar
    Erkek

merhaba arkadaşlar açık öğretim lisesinde son dönemlerimi oynuyorum kısmetse bu sene üniversite ancak e-devlet üzerinden bana bir mail geldi en yakın askerlik şubesine uğrayın diye ama bu güne kadar böyle birşey olmadı ve 90'lı olduğum için acık öğretim lisesinden öğrencilik belgelerim otomatik olarak gittiği söylendiği için birşey yapmadım bu durumla karşılaşan var mı ve öğrenci belgem ve aol.meb.gov.tr üzerinde ek2c belgesini doldurup gitmem dahilinde sorun olurmu bu neyin nesidir anlayamadım bana bu konuda yol gösterebilirseniz sevinirim arkadaşlar kısmet üniversitem var daha aniden böyle olması ürküttü beni.

2. dünya savaşı sıralarında faşist diktatörler mussolini ve hitler tüm işyerlerinde resimlerinin asılmasını emretmişlerdi.bunu içine sinmeden yapan bir kitapçının aklına müthiş bir fikir gelmişti ve beklemeden bunu yaptı.kitap vitrinine koyduğu bu iki diktatörün resimlerinin arasına dünya edebiyat tarihinin önemli isimlerinden victor hugo"nun önemli bir eserini koymuştu: "SEFİLLER".
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

Açık Ögretin Lisenin Kayıtlı Olduğu Halk Eğitim Merkezine Gidiyorsun Hocam. Açık Ögretim Kımliğinle Beraber. Kapıda ki Danışmaya Askerlik Tecili Icin Geldim Diyorsun. O seni Bas Mudur Yardimcisinin Odasina Gonderiyor. Sen Lise Kimlik Kartini Vererek Tecil Icin Belge Istiyorsun. Hic bir ucret Karsiligin da sana Belgeyi Cikartip Veriyorlar. Sonra Bagli Oldugun Askeri Subeye Gidiyorsun Almis Oldugun Belge ve 4 yada 6 Fotografin ile. Subede ki Memurlar Tecil Yapiyor. 

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

hocam tecil için  ek c2 belgesini veriyorsun

Break Dance Bboy MaxeL
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netwalker
    netwalker's avatar
    Erkek

sanırım son 2 sınavıma giremediğim için gelmiş olabilir arkadaşlar ve geçtiğimiz hafta sonu yapılan sınava girdim acaba sorun oluşur mu ?

2. dünya savaşı sıralarında faşist diktatörler mussolini ve hitler tüm işyerlerinde resimlerinin asılmasını emretmişlerdi.bunu içine sinmeden yapan bir kitapçının aklına müthiş bir fikir gelmişti ve beklemeden bunu yaptı.kitap vitrinine koyduğu bu iki diktatörün resimlerinin arasına dünya edebiyat tarihinin önemli isimlerinden victor hugo"nun önemli bir eserini koymuştu: "SEFİLLER".
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LuCiFeR
    LuCiFeR's avatar
    Erkek

Şubeni ara sor hocam

Toplam Hit: 694 Toplam Mesaj: 5