folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Açıköğretim Sınıf Geçme Hakkında ?

Açıköğretim Sınıf Geçme Hakkında ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    albertinajeffley
    albertinajeffley's avatar
    Dişi
    mkyb bunu yazdı      ffden her turlu kalırsın kosullulardanda 2 ve uzerı olursa gecersın

Genel not ortalamam 2. dönem 2.0 ve üstü olursa geçiyormuşum doğru mudur ?

azcık o guzel beynınızı kullansanız hıc fena olmazdı hanı..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Aytekinet bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Siktirsin o zaman amk zaten kitabı okurken kafam bulanıyor 2.20 ortalama yapmam zaten imkansız. Ben şimdiden askerlik için bot bağlamayı öğrensem iyi olacak.

hocam baştan azim yoksa bitmez zaten aöf dışardan göründüğü gibi kolay değil, kitabın arkasındaki soruları çözüp özetleri okursan, birde murat yayınlarının test kitabını alıp çözersen bitebilir anca.

Olmazsa kursa yazılıcam askerlik hiç çekilmez 1 sene boyunca. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mximus
    mximus's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Genel not ortalamam 2. dönem 2.0 ve üstü olursa geçiyormuşum doğru mudur ?

Durumun hiçte kötü değil.
    Bahar döneminde yapacağın 2-3 günlük çalışmayla genel not ortalamanı 2.00 üzeri yapabilirsin.Bunu yaparsan hem bahar dönemi derslerini geçmiş olursun hemde CC ve daha düşük puanlı olan koşullu geçtiğin derslerden muaf olursun.
    Reçeten;
    Bahar döneminde vizelerden yüksek puan alarak işini sağlama almak (Vizede sadece 4 üniteden sorumlusun)-Finallerde de 40-50 puan alarak birçok dersini BB ve üzeri getirirsin buda not ortalamanı 2.00 nin üzerine taşır.
    Önümüzdeki sene Güz döneminde de FF aldığın dersi verirsin..

En çok da kapı kendiliğinden açıldığında korkuyorum şu hayattan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

Bahar dönemi son 4 ders var onlarıda bu şekil yaptık mı noktayı koyucaz inşşlh 

Çalışma sistemim sadece ünite sonlarındaki 10 soruluk deneme testlerini çözmek bide kitabın içinde kenarlardaki kalınlaştırılmış altı çizilmiş kısa

tanım yazılarını okumak finalde de 8 üniteden sorumluyuz ama ben sadece 5 6 7 8 ünitelere çalışıyom yetiyo 45 ile 65 arası bu yöntemle garanti

ilk 1. senenin ortalamarı düşük onun nedenide sağda solda çalışıp vakit ayıramamak, vel hasıl 1 sene uzattık mevzuyu.

..Morali hep bozuk olan insan..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Çan eğrisini tutturduk mu tamamdır.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 3604 Toplam Mesaj: 16