Acil Explorer Yardımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serwo
    serwo's avatar
    Erkek
    arkadaşlar problem basit ama insan beceremeyince zor oluyoo..şimdi sistem şu.98se...explorer araçlar penceresinden,internet seçeneklerini seçiyorum...ordan da genel bölümü..hani şu giriş sayfası muhabbeti warya..orası kitlenmiş...yani yazı yazılacak konmdan çıkmışş..web ayarlarını sıfırladım..yine aynı..ama en azından msn.com açılıyo ilk etapda..burayı tekrar aktif hale nası getiricemm..yazı yazılcak alan nasıl yine açılıcak..bi yardım yaw..adresi nası bişey kitler anlamadım wala..çözüm istiyorum..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serwo
    serwo's avatar
    Erkek
    yok mu yardımcı olucak yaw.. giriş sayfasını nasıl açık hale getiricemm.....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    444
    444's avatar
    Erkek
    ba$lat=>çalıştır=>regedit yaz...

ondan sonra Hkey current user'a gir.
    ordan software=>microsoft=>internet explorer'a ordada Main kısmına gir...

Start Page die bişi var,çift tıkla ona, sonra karşısına about:blank yaz....bundan sonra başlangıç sayfan boş olcak...

hadi kolay gelsin...!

nox...!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serwo
    serwo's avatar
    Erkek
    saol arkadaşım dediğin yöntem bi nevi web ayarlarını sıfırla gibisinden..fakat bnm istediğim o sayfanın aktit olması dediğin yer about blank oldu.fakat hala kilitli konumda..orayı nası aktif yapıcam..yazılabilir konuma nası getiricem.o açıdan da yardımcı olsan..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Abicim sen birisine sormuşsun bunu!!!
    o biriside bana sordu!!!
    kimdi hatırlamıyorum ama!!!
    bende dedimki explorerı yeniden kur düzelir...
    kesin geldi bu cevap sana!!
    peki niye yapmadın????
    kurduğun bir program bunu bir şekilde kitlemiş..
    explorerı yeniden kur düzelir..

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serwo
    serwo's avatar
    Erkek
    eywallah rene kurayımda...hani bunu regedit ten bi şekilde açmak gibi bi çözüm yok mu...biraz ince ayrıntı sanırım..ama her dertte format atsak yeniden kursak bişey de öğrenemeyiz di mi..kasabildiğim kadar kasıyım ben..ama şööle kıyak bi çözüm yok mu...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serwo
    serwo's avatar
    Erkek
    yaw bişi soriimm..madem o alanı giriş sayfasını boş bırakamıyoz aktif halde..pekii komple kitleyebiliyomuyuz hiç giriş sayfası ayarlanamasın..hep about blank kalsın...bunu yapaıcak anahtar nerde??
Toplam Hit: 2148 Toplam Mesaj: 7