Acil İlginç Sürpriz Önerisi Lazım..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byeren
    byeren's avatar
    Erkek

Bunu yaptım işe yaradı belki sende de yarar bro : )

kız eve girer, her taraf gül yaprakları ve mumlarla donatılmıştır, ortada kimse yoktur. önünde "open me" yazan kocaman bir kutu durmaktadır. kız kutuyu açar, bir kutu daha çıkar, onu açar bir kutu daha,bir kutu daha bir kutu daha... en son siyah minik bir kutu çıkar, kız açar ve içi boş. o sırada erkek ortaya çıkar, "bunun için önce evet demelisin" der. ve kız da evet der tabi ki...

asdasdsa
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7-19
    7-19's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

cukune bi kurdela tak sonra anadan uryan soyunup hediye kutusuna gir, kiza paketlet.

la liberte ne meurt jamais.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Dostum güzel bir not defteri alırsın ( Şöyle deri eskitmeli falan ) Daha sonra ilk 20 25 sayfasına bir hikaye başlatırsın. Hikayeyi kız devam ettirir. Benim başlattığım hikayeyi sen bitirirsin ve sonunda ikimizide barındıran bir anımız olur dersin. İyiki doğdun, iyiki varsın. İyi günlerde, daha iyisini istemeden yaşa dersin. Bu bir hikaye değilde, arkadaşınla ilgili güzel anılarından oluşan yorumlarında olabilir. Kız hakkındaki fikirlerin. Oda seninle ilgili olanları yazar. Tamamen size özel olur.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlock
    warlock's avatar
    Erkek

Hocam ikinizin birlikde çekildiği bir resminiz varsa,o resmi fotoğrafçıdan biraz büyüt daha sonra kalp şeklinde küçük kağıtlar var onlardan al ve onlara tek tek bütün dillerde iyiki doğdun yaz...

Aynı şarkıyı 100 kere dinleme manyaklığı olan, sabah suyu yüzüne çarparken suyun bileklerden dirseklerine akmasına uyuz olan, buzdolabını açıp boş boş baktıktan sonra kapayan, kulağında mp3 ile gezerken klip tadında yürüyen, doğru insanı bekleyip yalnız kalan, ellerini bi türlü ısıtamayan, çift bölmeli çakmakta her iki tarafta gaz seviyesini dengeleme ihtiyacı duyan, girdiği kapalı bir mekanda ilk önce çıkış kapısının nerede olduğunu arayan bir insan oğluyum...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coKTafifi
    coKTafifi's avatar
    Erkek

JackDaniels bunu yazdı:
    -----------------------------
    Akşam camının altına git bu içinde mum yanarak yükselen balonlar var ya bi tane kagıda nice mutlu yıllara yaz iple balona bağla sal cama doğru yükselsin .
    -----------------------------

pastadan çık :)

Sözlerim Silahım
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozsar07
    ozsar07's avatar
    Erkek

bir matbaa'ya git günlük gazete ( Hürriyet vs. ) gibi sadece onun doğum günü ile ilgili haberleri bastırt manşete '' dünyanın en güzele kızı bugün dogdu diye yazdırt tabii gazetenin tarihi de onun dogumgünü olacak alt manşete de kendi adını (bilmem kim ) kızın adını ( bilmem kime ) aşık oldu flash flashhh haber şeklinde bastırt

Bu süprizli hediye olmaz ise ben de bi bok bilmiyorum :)

kolay gele

Ne deli ne kör Ne sağır ne de sayrı Mutluyum kısacası Ve hiçbir şey istediğim yok Senden felek Ama yine de Ucuz olsun ekmek Ve pahalı olsun insan hayati.
Toplam Hit: 4122 Toplam Mesaj: 27